Zvolte správnou strategii a změňte cíle na výsledky

Pro úspěšný posun v každém byznysu je třeba nejen dobrý obchodní záměr, ale i správně zvolená a efektivní strategie. Na té totiž může veškeré vynaložené úsilí ztroskotat.

Tvorba úspěšné strategie může být někdy opravdu věda, ale dá se poměrně dobře naučit. Správné know-how udělá zázraky a vaše firma, či podnikání vám za to svými výsledky jistě poděkují.

Naučte se tvořit strategie

Specialistou na vzdělávání v různých oblastech byznysu je Cambridge Business School, jejímž manažerským programem Strategický management prošlo již několik desítek absolventů a mají s tímto typem výuku mnohaleté zkušenosti. Studium MBA je správnou volbou pro ty, kteří usilují o kvalitní manažerské vzdělání a je vhodné nejen pro manažery, členy managementu, či podnikatele, ale pro všechny, kteří pracují na svém seberozvoji a chtějí získat náskok před ostatními.

Seznamte se s pojmy

Studenti se seznámí se základními pojmy strategického managementu a strategického řízení, zaměření se orientuje na finanční strategii podniku a strategii řízení změn. Studenti se naučísprávně definovat strategii a podniknout kroky k jejímu úspěšnému naplnění, osvojí si měkké znalosti a dovednosti z leadershipu, time-managementu a efektivního sebeřízení a stejně tak se naučí pružně reagovat na případné změny okolního prostředí.

Forma výuky

Studium MBA v programu MBA Strategický management trvá 1 rok a je díky své skladbě určené i pro ty nejvytíženější. Studium je rozvrženo na 2 semestry, kdy student absolvuje prezenčně základní moduly, jejichž součástí jsou i lektorská setkání a přebírání různých manažerských úskalí a témat. Lektorský tým je složen výhradně z odborníků a manažerů z praxe, kteří mají několikaleté zkušenosti z byznysu. Umí tedy kvalifikovaně vysvětlit nejen studijní témata, ale odborně poradí a prodiskutují jakoukoli otázku či dotaz z praxe. Prezenční studium je současně doprovázeno online studiem prostřednictvím e-learningu. Taková kombinovaná forma umožňuje vytěžit ze studia maximum a dovoluje studentům přizpůsobit studium vlastním časovým možnostem. To potvrzují i slova Martina Puškáče, který o svém studiu říká: „Studium MBA bylo pro mě zajímavé zejména díky lektorům, kteří jsou opravdovými odborníky z praxe a na našich společných lekcích jsme měli možnost probírat skutečné problémy, s nimiž jsme se my studenti, případně lektoři sami setkali. Velmi pozitivně hodnotím i celkový přístup ke studentům a vždy milé a vstřícné studijní oddělení.“ Pro ty, kterým by kombinovaný typ studia nevyhovoval, je k dispozici i plnohodnotná online forma výuky.

A jakou strategii zvolíte vy? Necháte své podnikatelské plány osudu, nebo se naučíte naplánovat správnou strategii? Pokud nechcete střílet naslepo a chcete ve svém byznysu jasný plán, tak je pro vás program Strategický management ideální volba. Přihlaste se již dnes a vydejte se vstříc vaší úspěšné kariéře.

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu