Skvělé nápady, jak na sebe být hodní a rozmazlovat se

Každý potřebujeme pochvalu a trochu toho rozmazlování, potřebujeme, aby na nás byl někdo hodný. Nejlepší ale je, když se naučíme být hodní sami na sebe, chválit se, hýčkat a rozmazlovat. A jestliže máte to štěstí, a chová se k vám tak i někdo z blízkých, k úplné spokojenosti už nic nechybí.

Pokud ale od okolí nic moc očekávat nemůžete, pojďte se inspirovat našimi radami, jak se stát sami sobě největší oporou a nejlepším přítelem.

Milostné dopisy, sexy oblečení a doteky štěstí

Milostné dopisy ani žhavé prádelko není výhradní doménou žen. Jde o to, napsat sami sobě zamilované přáníčko – napište všechno, co na sobě máte rádi, na co jste pyšní a najednou uvidíte, kolik je na vás skvělých věcí. Když zainvestujete do značkového luxusního spodního prádla uvidíte, že se začnete cítit pro opačné pohlaví mnohem přitažlivější! A pak už zbývá jen zajít na masáž a užít si doteky a blízkost druhé osoby. Dobrý pocit ze sebe sama vás nemine!

Mobil ven a sny sem

Pro někoho jde o přetěžký úkol, ale vaše psychika vám bude vděčná. Odpojte se od sítí a užijte si večer se svými vlastními pocity, dejte si k jídlo něco, co máte opravdu rádi a v televizi si pusťte kanál o přírodě. Nejlépe, pokud půjde o naše čtyřnohé mazlíčky. Chundelaté kuličky vás zahřejou u srdce a uvolní hormony štěstí. Dávat si chvilky roztomilosti a něžnosti není nic, za co byste se měli stydět! Nemusíte o tom hned mluvit na veřejnosti, … ono, protože… zkrátka i muži mají své slabší chvilky.

Šťastné místo a šťastné lenošení

Někde v bytě si vybudujte „své“, měkké a příjemné, místečko. Můžete ho vybrat například pomocí feng-šuej, ale úplně postačí místo, kde se cítíte příjemně a v bezpečí. Dopřejte si šálek čaje, kakaa či něčeho ostřejšího a uvolněte se, zklidněte se, nemyslete na žádné stresy, jen si tak „lebeďte“. Když si naplánujete víkendový den v tomto duchu, vůbec se nepřevlékejte z pyžama, koukejte na televizi, čtěte si… své místečko opusťte pouze ve chvíli, kdy za dveřmi zvoní donáškový servis jídla.

Květiny v zelené náruči

Vycházky, výlety, cyklovýlety a všechny aktivity v přírodě vám skvěle dobijí baterky jako máloco jiného. Dokonce je i vědecky dokázáno, že v přírodě snáze odbouráváme stres, a pak se cítíme mnohem odpočatější a spokojenější. Příroda je zkrátka mocná čarodějka… Ženy, které mají rády květiny, ale příliš často je nedostávají, případně je dostávají jen formálně, si nutně musí koupit kytici samy sobě! Uvidíte, že radost je stejná. To pravé štěstí se totiž ukrývá v květinách!

A pokud na sebe chcete být hodní každý den, vstaňte o chvilku dřív a udělejte si pohodovou snídani, v klidu si přečtěte nejnovější zprávy nebo si poslechněte pár svých oblíbených písniček.

Začnete bez časového presu a váš celý den se ponese v úplně v jiné náladě. Nevěříte? Takže zkoušet začněte hned zítra ráno!

Autor: Michaela Richterová
zavřít reklamu