Připadají vám někteří lidé starší, než ve skutečnosti jsou? Možná mají jen starou duši

Mnoho lidí věří na reikarnaci – duše, která se vrací a zrodí jako nový člověk. Duše, která stárne. I když je těžké tomu uvěřit a nikdo neví, jak to ve skutečnosti je, nelze přehlédnout, že někteří lidé opravdu působí dojmem, že jsou zkušení a znalí. Často jsou však na prahu dospělosti. Proč je dobré mít „starou duši“? Máte ji i vy?

Staré duše nehromadí majetek

Nesnažíte se být bohatý nebo ušetřit co nejvíce peněz. Potřebujete je pouze k pokrytí svých základních potřeb a trochu peněz navíc v případě nouze. Nesledujete každý trend, nekupujete telefon pokaždé, když vyjde nový model, nebo nekupujete oblečení, které je v módě jen na krátkou dobu.

Vybíráte si věci, které fungují dobře a vydrží dlouho, i když mohou být trochu zastaralé a ne tak hezké, jako když byly nové. Na nehmotných věcech vám záleží víc. Neustále hledáte nové věci, které byste se měli naučit, a chcete růst jako člověk.

Vážíte si dobrých přátel

Místo toho, abyste měli spoustu známých, soustředíte se na malou skupinu lidí, na kterých vám nejvíce záleží. Chcete s nimi vybudovat hluboké vztahy. Vaši přátelé mohou být jakéhokoli věku a mohou mít různé povahy a zkušenosti.

Pravděpodobně tíhnete ke starším lidem, protože vaše stará duše hledá někoho spřízněného. V dětství bylo pro vás obtížné najít si kamarády. Možná si vaši vrstevníci dokonce mysleli, že jste trapní a „jiní“ a ubližovali vám.

Jste velmi empatičtí

Staré duše jsou extrémně citlivé na city a emoce ostatních lidí. Pokud se někdo, na kom vám záleží, kvůli něčemu bojí nebo prochází těžkým obdobím, cítíte jeho bolest, jako by byla jeho vlastní, ne-li intenzivnější. Chcete jim pomoci cítit se lépe.

Vyhledáváte samotu

Jiní vás mohou považovat za trochu roztržitého, ale ve skutečnosti to není proto, že máte myšlenky jinde. Naopak, vezmete všechny informace ze svého prostředí a důkladněji je analyzujete.

Vaše emoční citlivost je důvod, proč potřebujete spoustu času na to, abyste vše zpracovali a dobili. Kromě toho, místo toho, abyste se něčeho aktivně účastnili, dáváte přednost pozorování. Ve vaší hlavě se toho děje hodně, takže můžete trávit spoustu času sněním, ale také vám to může pomoci být velmi kreativní.

Autorský text

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu