Po čem muži touží aneb proč muži milují ženy a jaká by jejich vyvolená měla být?

Velkou otázkou je, proč muži dávají přednost některým ženám před ostatními. A odpověď nemusí přesahovat jen vzhled, i když to je pro muže velmi důležitý faktor. Skutečnou odpovědí je hlubší ponoření se do toho, co muži skutečně hledají u dlouhodobého partnera. Ale co to je? Pokuste se s námi najít odpověď!

Chtějí se podělit o svou vášeň

Muži zoufale hledají někoho, s nímž by sdíleli svou vášeň. Dokonce ani plaší muži nemají problém mluvit o své vášni, jakmile je „rozmluvíte“. A jakmile víte, o co se intenzivně zajímá, dozvíte se o něm mnohem víc – kdo to vlastně je a co ho v životě motivuje. Také to způsobí, že s vámi pocítí mnohem hlubší spojení. A takový vztah se hned tak neopouští!

Chtějí ženu, se kterou jsou kompatibilní. A naopak

Kompatibilita znamená být ve vzájemném vztahu a cítit se přirozeně, svobodně a být vzájemně v souladu. Bez námahy. Bez každodenního napětí. Kompatibilita znamená, že je snadné být spolu a že je to příjemné. Nezapomeňte, že kompatibilita a přitažlivost jsou dvě různé věci. Přitažlivost je základní hlavně na začátku vztahu, ale to, zda jste kompatibilní a hodíte se k sobě, je něco, co je třeba vzít v úvahu, když plánujete dlouhodobý vztah!

Chtějí ženu, se kterou mohou mít skvělý sex

Sex je pro muže důležitý. Pokud to ignorujete, budete mít ve svých vztazích potíže. Začít můžete tím, že „okořeníte své textové zprávy“. Pokud se stydíte, určitě začněte u psaných zpráv, za které se můžete tak trochu schovat. Ne každá žena umí mluvit o sexu otevřeně a peprně. Existuje mnoho zdrojů online, které vím poradí, jak zlepšit váš sexuální život. Přes to všechno je milující sex tím hlavním, a i když není perfektní, intimita zásadně pomáhá vztahům a je důležité o ni pečovat!

Chtějí někoho, kdo sdílí stejné cíle a sny

Nejlepší, nejdéle trvající a nejvášnivější spojení jsou mezi lidmi, kteří se v životě pohybují stejným směrem. Kdo vyznává stejné hodnoty. Kdo chce od života stejné věci. Muži hledají někoho, na koho se mohou spolehnout, kdo je zná a nasměruje. Znamená to, že vaše cíle jsou v souladu s jeho a vy oba se k nim přibližujete a vzájemně se podporujete. Chcete-li hlubokou lásku, mít společné cíle je tím nejdůležitějším!

Chtějí ženu, která vytváří skvělou atmosféru

Atmosféra, kterou kolem sebe šíříte, je základem přitažlivosti a všeho, co souvisí s vašimi vztahy s ostatními lidmi. Pro lidi jsou vaše vibrace (atmosféra, kterou vytváříte) důležitější než téměř cokoli jiného. Ty určují, zda je dobré být ve vaší blízkosti nebo ne. A pokud jde o muže, jejich pocity jsou ovládány téměř 100% podle toho, jak se cítí, když jsou s vámi. Jen velmi zřídka hodnotí ženu s tím, že přemýšlí o budoucnosti. Muži dokážou pouze určit, zda se s danou ženou cítí dobře!

Takže tady to je. Hlavní věci, které chce u své partnerky každý muž. V určitém okamžiku se zeptejte sám sebe, zda přítelkyně, se kterou právě jste, je tou vyvolenou, se kterou se chcete dlouhodobě zavázat. Odpověď na tuto otázku určí osud vašeho vztahu!

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu