Pevný vztah či single? Pokud vás neláká ani jedno, zkuste být mingle

Nepatříte mezi jedince, kteří dělají kompromisy a nehodláte se vzdávat své svobody? Na druhou stranu – už máte dost bezduchých známostí na jednu noc a chcete s někým trávit více času? Stále více lidí objevuje výhody života v „mingle vztahu“. Zdá se, že žít jako mingle, s sebou přináší pozitiva ze života single a ze života ve vztahu.

Výhody života mingle

Mingle využívají výhod partnerství, ovšem bez závazků a slibů. Mingle se nevzdá svého životního stylu a nebude ustupovat ze svých zažitých návyků. Přesto mingle těží z výhod skutečného vztahu: lásky, romantiky a sexu.

Proč je žít mingle tak lákavé

Nemusíte se vzdát sexu a romantiky. Zároveň si mingle užívá svobodu a netrpí povinnostmi, které s sebou přináší stálý vztah. Předpokladem pro to je upřímnost. Mingle říká „partnerovi“, že jeho svoboda je důležitá. Pokud se na tom oba shodnou, není tu žádná žárlivost a kompromisy.

Seberealizace je prvořadá. Zejména v dnešní době jsou lidé velmi zaneprázdněni svou kariérou. To ponechává málo času na skutečné partnerství. Neomezené možnosti cestování také zajišťují, že mnoho single stále chce cestovat ve 30. V takovém životě není místo pro stálého partnera. Jako mingle však stále získáte potřebnou blízkost a romantiku.

Každodenní život se nestane rutinou. Skutečnou výhodou života mingle je nedostatek každodenního stresu. Každý, kdo má dlouhodobý vztah, to zná. O drobnostech se vždy vedou hádky: peníze, plánování dovolené, domácnost – to vše může ve vztahu způsobit potíže. Mingle na druhou stranu nemusí dělat kompromisy. Mingle dělá to, co má rád. A proto jsou tak šťastní.

„Vztah“ jen v některých dnech

Výlet, kino, příjemný večer u vína, sex a ráno rozloučení, takto přibližně vypadá víkendový den života lidí, kteří žijí jako mingle.

Mimochodem: Mingle mají dlouhotrvající románky. Ale také krátké záležitosti. Můžete zažít neformální schůzky kdekoli a kdykoli vám to vyhovuje. Typy Mingle života jsou atraktivní a lze je také kombinovat. Po delším románku následuje „uvolnění“ na jednu noc. A naopak. Mingle je flexibilní.

Autorský text

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu