Muži dělají spoustu věcí podvědomě a netuší, jaký vliv na ženy mají

Důvody k zamilovanosti jsou u žen odlišné než u mužů. Ženy mají zpravidla větší povědomí o tom, jak na muže zapůsobit, naproti tomu muži dělají více podvědomě, dalo by se říci, že jsou přirozenější, ovšem často si svůj vliv vůbec neovlivňují.

Prozrazení skutečných emocí

Muži si často myslí, že musí vypadat macho a tvrdě, ale pravdou je, že vyjádření pocitů a nebát se otevřít je to, co ženy skutečně přitahuje. Odhalením své citlivé stránky umožníte druhému člověku, aby plně porozuměl, a to jistě buduje hlubší spojení a silnější pouto mezi partnery.

Jejich nadšení pro věc

Sledovat muže plně ponořeného do svého oblíbeného koníčku je fascinující zážitek. Ať už opravuje auto, maluje nebo hraje kulečník, skutečnost, že se o něco hluboce stará, prozrazuje, že má trpělivost, dokáže se plně odhodlat a nebojí se ponořit se do věcí, které miluje. Koníčky umožňují lidem neustále se zlepšovat a udržovat zdravé myšlení, což z nich činí spolehlivější životní partnery.

Být dobrým posluchačem

Uvidět ji zaskočenou drobností, kterou utrousila při rozhovoru před několika dny, může být překvapivé a naprosto povznášející. Koneckonců, muž, který je skvělým posluchačem, je nedocenitelný, dokazuje, že mu to opravdu záleží a že si ze svého partnera dělá prioritu.

Trochu potu nikdy nikomu neublížilo

Potu může být víc, než si myslíme. Podle studie mužský pot obsahuje sloučeninu, která u žen upravuje hormonální hladiny, zvyšuje u nich pozitivní pocit, zvyšuje srdeční frekvenci a spouští vzrušení je. 

Péče o vzhled

Kromě zjevné skutečnosti, že mít úhledného, čistého a prosperujícího partnera je příjemné pro všechny smysly, je muž, který věnuje čas tomu, aby vypadal co nejlépe, velmi ceněn z mnoha důvodů. Mít každodenní rituály a dodržovat je znamená, že se člověk může zavázat, je konzistentní a není lín.

A hlavně, pokud se o sebe chlap stará, znamená to, že zná svou vlastní hodnotu a miluje, kým je, proto je připraven vybudovat si s partnerem pevné pouto. 

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu