Máte „kostlivce ve skříni?“ Někdy je lepší ho tam nechat

Jednou z nejrozumnějších věcí, které v životě můžete udělat, je nechat si svá tajemství pro sebe. Velmi naivní a hloupé je očekávat, že vaše tajemství pro vás budou uchovávat další lidé. Některá témata musí vždy zůstat tabu, i když mluvíte se svými nejbližšími přáteli.

Hádky na veřejnosti

Praní špinavého prádla na veřejnosti může přinést jen krátký pocit úlevy. V další vteřině si budete přát, abyste nikdy neotevřeli pusu. Bez ohledu na povahu hádky zůstanou vaši příbuzní vždy vašimi nejbližšími lidmi na světě. Dříve nebo později dojde k usmíření. Nicméně nepříjemnou pachuť v ohrožení své rodiny před cizími lidmi bude trvat delší dobu, takže je lepší k potlačení tohoto problému v zárodku a uchovávat všechny podrobnosti o těchto konfliktů v tajnosti.

Problémy s dětmi

Rodiče, kteří si stěžují na své děti, vypadají hloupě. Koneckonců, nemohou za to, že vychovali takové hlupáky, sami? Nespěchejte, abyste svým přátelům řekli, jak jste unavení z placení dluhů dospělého syna nebo z čekání, až se vaše dcera vdá. Kdykoli s někým sdílíte takové problémy, pamatujte: každý člen rodiny této osoby (včetně rodinné kočky) uslyší okořeněnou a vylepšenou verzi příběhu.

Počet sexuálních partnerů

I když jsou promiskuitní muži často odměňováni hrdými tituly „alfa samec“ nebo „dobyvatel“, jejich ženské protějšky mohou přinejlepším očekávat, že budou označovány jako „do větru“. Dokonce i ve společnosti přátel pouze pro dívky vám vyprávění příběhů o vašich sexuálních dobrodružstvích může získat pověst snadno slíditelného pitomce, člověka, který si nezaslouží úctu. Pokud je touha mluvit o tomto tématu příliš silná, snažte se nezacházet do podrobností a nikdy neukažte všechny své karty.

Co máte rádi v sexu

Sexuální fantazie člověka jsou jednou z nejintimnějších stránek jeho osobnosti. Lidé zřídka sdílejí takové věci s kýmkoli jiným než se svými milenci / manželi, což je naprosto pochopitelné: většina věcí je moc trapná. Prozrazením těchto tajemství cizím lidem prozradíte důvěru svého partnera, čímž se z vaší významné jiné stane terč posměchu. Přemýšlejte o tom: rádi byste skončili v takové situaci a byli si neustále vědomi posměšných pohledů vašich přátel a kolegů?

Nevěry

Nevěra je závažný čin, jehož cenou může být ztráta rodinného života a štěstí. Pokud jste zjistili nevěru svého manžela bez pomoci zvenčí a nikdo z vašich společných přátel si toho není vědom, pak dokud neučiníte konečné rozhodnutí (ať zůstanete se svým manželem nebo se rozvedete), je nejlepší nechat si vše pro sebe. Jinak by se přístup vašich přátel k němu nebo k vám mohl zhoršit. Ještě důležitější je, že pokud se nejdříve rozhodnete rozejít se svým partnerem a poté mu přijdete odpustit, bude to znovu složité, pokud každý bude znát příčinu vaší původní hádky.

Konflikty s tchýní

Je těžké se vyhnout boji o pozornost muže mezi jeho manželkou a matkou a je to konflikt, který může trvat celý život. Občas i ta nejdokonalejší tchyně nutí svou snachu zlobí tím, že je přítomna po celém domě. Přesto se snažte zůstat v klidu a připomenout si, že tato otravná žena je osoba, která dala vašemu milovanému manželovi život. Pokud váš vztah přece jen nebude klapat, sdílení tohoto problému s cizími lidmi pravděpodobně nepomůže. Nejlepším postupem je jemně o tom s manželem diskutovat a vyřešit vše v soukromí.

Partner není fyzicky nebo psychicky v pořádku

Když opravdu pustíte muže do svého života, přijmete ho se všemi jeho silnými stránkami a nedostatky. To znamená postavit se na stranu partnera a porozumět mu bez ohledu na to, co se děje. Pokud se naopak rozhodnete odhalit informace o zdravotních problémech vašeho manžela, neobvyklých fyzických vlastnostech nebo špatných návycích cizím lidem, nakonec si ublížíte, i když to uděláte, abyste mu ublížili. Způsob, jakým to cizí lidé uvidí, je, že váš manžel může být podivín a poražený, ale vy jste ještě větší podivín / poražený kvůli rozhodnutí žít s takovou osobou.

Finanční potíže

Ztráta peněz je pravděpodobně jednou z nejbolestivějších, přesto neocenitelných zkušeností. Důležité je poučit se ze svých chyb, aniž byste je zveřejňovali. Říct všem svým přátelům, že jste se stali obětí finančního podvodu nebo jste se popálili na akciovém trhu, znamená přiznání vaší finanční neefektivity. 

Rodinná tajemství

Pokud se podíváte pozorně, každá rodinná anamnéza obsahuje alespoň jednoho příbuzného, který má problémy s chováním. Jistě, váš druhý bratranec závislý na drogách vytváří fascinující příběh. Ale pamatujte – tato osoba bude označena na celý život, a to vše díky vám.

Stejně jako všechno ostatní mají i přátelství data vypršení platnosti. Vztahy mezi vámi a vašimi přáteli by nakonec mohly zkazit nebo by prostě utichly. Proto, jakmile jste někomu otevřeli srdce, můžete to v budoucnu silně litovat. Rozhodně byste tedy neměli spěchat sdílet všechna svá tajemství.

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu