Dárkové bedny sklízí úspěch!

Vymyslet originální dárek, který překvapí i potěší, chce někdy velkou dávku fantazie. Když ale dojdou nápady, je načase poohlédnout se po nějakých tipech na dárky i na internetu. Jeden takový vám dnes přinášíme i my. Je jím ručně vyráběná bedna s páčidlem z e-shopu Manboxeo.cz.

Konečně pořádný dárek pro muže?

Tento dárek je určený především pro muže. Pořádná bytelná dřevěná bedna s páčidlem slouží vlastně jako dárkové balení a pro pány se hodí rozhodně víc než balicí papír, celofán a nakadeřené mašle. Páčidlo je k bedně přiložené proto, že víko bedny je zatlučené hřebíky a obdarovaný musí zvládnout opravdové páčení, aby se dostal k obsahu uvnitř.

Samotný obsah beden Manboxeo je pak velmi exkluzivní. Nachází se v něm neobyčejné tuzemské i zahraniční produkty, vždy však v té nejvyšší kvalitě. Nenajdete je jen tak v supermarketech, jsou totiž skutečně prémiové. Vybírat můžete z více než 200 smysluplných obsahů, záleží jen na vás a na tom, co má obdarovaný nejraději.

Když si rád pochutná

Pochutná si třeba na pivních speciálech a křupavých amerických preclících? Bedna s páčidlem Manboxeo pro pivaře pro něj bude to pravé. Milovníci dobrého jídla zase určitě ocení ryze český dárkový box pro gurmána plný poctivých regionálních specialit. Muži, kteří mají rádi sladké, se do dětských let přenesou s dárkovou bednou plnou sladkostí. Obsahuje typické západní značky jako Reese’s a Jelly Bean, kromě toho v ní najdete také originální čokoládové pomazánky a spoustu skvělých bonbonů.

No a pokud si rád dopřeje sklenku kvalitního vína, dárková dřevěná bedna s páčidlem pro vinaře se mu přesně trefí do vkusu. Kromě moravského vína nejvyšší kvality v ní najde také prémiové olivy, čokoládový koláč a lahodné sýrové vafle.

Když má své koníčky

Obsah můžete vybírat i podle koníčků, kterým se muž věnuje. Tráví rád volný čas cvičením a posilováním? Box pro muže-fitkaře s proteinovými dobrotami, nakopávači a BCAA mu udělá největší radost. Nebo raději vysedává u klidné vody s nahozenou udicí? V nabídce najdete také bednu pro rybáře s návnadami, krmením a nástrahami od českých výrobců.

Případně, pokud je jeho největším miláčkem jeho opečovávaný vůz, zvolte box s páčidlem Manboxeo s kvalitní americkou autokosmetikou. Pečovat ale může i o sebe, a to díky dárkové dřevěné bedně s páčidlem pro muže s kvalitním holením značky Noberu.

foto: archiv inzerenta

A protože muži si často rádi hrají, najdete ve výběru také velkou spoustu dárkových beden s unikátními 3D stavebnicemi. Modely jsou pohyblivé a jejich sestavení rozhodně není jednoduché, přinese však spoustu zábavy. Ať už se rozhodnete pro tank, štěně či třeba planetárium, rozhodně muže zabavíte na hodně dlouho.

Dárky i pro děti

Na bedny je navíc možné přidat třeba fotografie nebo 3D čísla, která budou symbolizovat věk či výročí. Ke všem bednám Manboxeo lze také zdarma přiložit osobní vzkaz a vytvořit tak ještě jedinečnější a netradiční dárek. Vybírat samozřejmě můžete také truhly Damboxeo jako dárky pro ženy či bedny a truhly Kidboxeo jako dárky pro děti. Nabídka se stále rozšiřuje, takže radost v podobě bedny s páčidlem, truhly se zámečkem nebo jiných jedinečných produktů uděláte všem.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu