5 důvodů, proč ženatí muži neopustí své manželky kvůli milence

Mnoho lidí zastává názor, že všichni muži podvádějí své manželky. Muži často jako výmluvu používají, že mají nevěrnost v genech a mít jednu sexuální partnerku je „proti přírodě“. Známé jsou také situace, kdy nevěrný muž milence slibuje, že se rozvede. Dny, týdny, měsíce plynou a nic se neděje. Nevěrní muži mají hned několik důvodů, proč se nerozvádět, i když je jejich milenka mladší, hezčí, sladší, přitažlivější… Většina z nich se vrací ke svým manželkám. Proč?

Pohled společnosti

Muži mají určité postavení, které ve společnosti mají jako ženatí, a obvykle o to nechtějí přijít. Mnozí z těchto podvádějících mužů jsou respektovanými členy institucí společností.

Takže opustit svou manželku bez důvodu, aby byli se svou milenkou bude to poslední, na co budou myslet.

Některé vztahy jsou volnější

Existují páry, které jsou benevolentní a netrvají na tom, být si vzájemně věrní. Je pravdou, že k takovému vztahu je potřeba hodně důvěry a absence žárlivosti.

Někdy má pouze muž od ženy nevěry povolené a to z mnoha důvodů. Každopádně je pravděpodobnější, že se vrátí do náruče milované ženy.

A ve skutečnosti nemůžeme ženy tolik vinit. Společnost je tak strukturovaná, že díky ní ženy věří, že mít muže, který podvádí, je lepší než být v určitém věku svobodná, nebo v horším případě být sama s dětmi nebo být rozvedená.

Svou ženu miluje

Pro někoho je představa muže, který miluje svou ženu a současně udržuje vztah s milenkou, rozporuplná. Ale někdy to tak prostě je.

Pro tento druh muže je milenka prostě zábava, muž má jasno v tom, co chce. Raději nahradí milenku, než aby kvůli ní opustil svou ženu.

Má děti

Ženatí muži neopouštějí své manželky kvůli milenkám, protože chtějí, aby jejich děti vyrůstaly ve „funkční“ a „úplné“ rodině.

Proč měnit něco, co funguje

Pokud má muž sex bez závazků, než se v noci vrátí ke své rodině, proč by to najednou chtěl změnit?

Nikdo nemění zaběhlý, fungující vzorec. Podvádějící muž si užívá to nejlepší z „obou světů“. Proč to rušit?

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu