Zjistěte, proč milující ženy opouštějí své partnery

Mnoho mužů ví, že ženy mohou být okouzlující tajemné a nepředvídatelné, ale to jen do doby, než si sbalí věci a odejdou. Někdy, beze slova, zabouchnou dveře a zmizí. Co ženy k takovému kroku nejčastěji vede?

Nemůže se na svého partnera spolehnout

Dokonce i ženy, které hodně milují svou svobodu, chtějí mít možnost o někoho se opřít, když to potřebují. A v životě žen existují období (jako je těhotenství nebo mateřská dovolená), kdy muže hodně potřebují. Pouze spolehlivá osoba může zajistit, aby se žena cítila pohodlně a milovaně.

Je unavená z mužských požadavků

Vždy ve skvělé kondici a v dobré náladě, vařit jedinečné jídlo, číst inteligentní knihy a komunikovat se svými přáteli – to je dlouhý seznam požadavků, nemyslíte? Je opravdu únavné neustále muset plnit něčí požadavky.

Nemá pocit, že je pro partnera jedinou ženou

A nejde jen o podvádění. U žen je důležité vidět, že je máte rádi, a nevidět muže při prohlížení jiných žen.

Neustále kontrolování a nedostatek důvěry

Strávit týden snahou získat povolení k návštěvě kamarádek a následným odpovídáním na hovory a textovky po celý večer je naprosto směšné. Poslouchat podezření a muset vysvětlovat všechny „lajky“ na Facebooku není známkou zdravého vztahu. Existuje jen velmi málo žen, které tento druh vztahu baví.

Muži jsou zdrojem negativních emocí

Každý je negativní, pokud je nešťastný. Muži někdy, ve své frustraci, „odstřelí“ ženské nápady, protože si myslí, že jsou směšné. V určitém okamžiku žena odejde, aby mohla růst a učinit svůj život zajímavějším.

Pocházíte z „různých světů“

Na samém začátku vztahu, když jsme příliš zamilovaní, nemůžeme jasně myslet a ignorujeme spoustu věcí, jako jsou rodiny, ze kterých pocházíme, kdo jsou naši přátelé atd. Teprve po nějaké době, kdy euforie odezní, si uvědomíme, že jeho přátelé jsou lidé, s nimiž byste nikdy nemluvili, nebo že její rodina je naprosto nesnesitelná.

Dětinskost mužů není příliš přitažlivá

Ona mít děti a on chce odejít dřív z práce a jít s kamarády na fotbal. Nebo chce novou herní konzoli a největší kousek dortu. Existují výjimky, ale ženy obecně nejsou připraveny mít děti s nezralými muži.

Dávat a přijímat činí mužům potíže

Dávat, aniž byste na oplátku něco dostali? Dobré vztahy takto nefungují. Dva svobodní dospělí mohou být spolu, pouze když oba opravdu chtějí vztah a když důsledně vyjadřují své pocity slovy a činy.

Vaše plány do budoucna nejsou stejné

Oba víte, co do budoucna chcete. Problém je v tom, že vaše budoucí plány jsou opravdu odlišné nebo si navzájem odporují. Například ona právě dokončila některé kurzy designu, naučila se cizí jazyk a hledá práci v zahraničí. On se nehodlá stěhovat ze svého rodného města nebo země a plánuje postavit malý domek s pěknou zahradou nedaleko svých rodičů.

Zdroje: herway.net

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu