Už znáte influencerku Alice Livieng? Víme, co stojí za jejím úspěchem

Alice Liveing neboli „Clean Eating Alice“ je více než jen osobní trenérka. Kdysi bývala závislá na velmi nezdravých a tučných potravinách a nápojích, což se odráželo na její pleti a celodenní únavě. Naštěstí se rozhodla ke kroku, který jí měl změnit celý život. Rozhodla se zaměřit na svou stravu, kontrolovala, co svému tělu dopřává.

Alice se ve svém těle necítila dobře, rozhodla se pro rázný krok

Alice si všimla, že změna toho, co jedla jenom ke snídani, měla dramatický dopad na její váhu a celkovou pohodu. Aby mohla posoudit, čím přesně své tělo krmí, začala každé jídlo fotit na Instagram. K celé změně jídelníčku přidala také návštěvy tělocvičny a začala se řídit radami LDN Muscle.

S touto vervou se Alice zbavila velikosti 12 a dostala se na číslo 8, čehož si všimli i ostatní. Dnes je z ní kvalifikovaná osobní trenérka a odbornice na výživu, která se může pochlubit působivou postavou a více než 650 000 sledujících na Instagramu.

V tak mladém věku vydala tři bestselery a na Instagramu ji sledují i hollywoodské hvězdy

Tato 26letá podnikatelka má za sebou tři bestsellery knihy The Body Bible. Také začala spolupracovat s obchodním řetězcem Primark, kterému propůjčila svou tvář a tělo pro sortiment gymnastiky. Primark ale není jedinou aktivitou, působí v měsíčním časopisu Women Health jako publicistka – zaměřuje se na nejnovější trendy ve fitness průmyslu.

Ovšem málokdo ví, že si i tato vlivná influencerka prošla peklem – v šestnácti letech si prožila domácí násilí od svého přítele. Naštěstí ze vztahu vycouvala, a dnes tuto zkušenost využívá při své práci a cílech – zaměřuje se na charitativní akce pořádané pro organizace domácího násilí.

Alice je inspirací pro mnoho žen, ať už z pohledu fitness a zdravého životního stylu, nebo z pohledu toho, že se dokázala vzepřít násilníkovi.

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu