Učit se můžete i z pohodlí domova od těch nejlepších

Je vaším snem stát se úspěšným režisérem jako je například Martin Scorsese nebo uznávaným kuchařem jako Gordon Ramsay či vás láká svět psaní? Využijte momentální situace k tomu, abyste rozvíjeli vaše schopnosti a dovednosti. Připravili jsme pro vás seznam kurzů od těch nejpovolanějších, které můžete shlédnout v pohodlí vašeho domova.

Anna Wintour – kreativita a vedení

Dlouholetá šéfredaktorka americké Vogue a umělecká ředitelka Conde Nast, Anna Wintour, vám umožní nahlédnout do jejího tvůrčího světa a naučí vás, jak vést svůj tým, aby produktivita byla co nejúspěšnější.

Gordon Ramsay – vaření

Slavný a úspěšný šéfkuchař Gordon Ramsay vás naučí, jak připravit, servírovat a kombinovat recepty, které navždy změní váš pohled na jídlo. Ukazuje, jak si můžete sami uvařit 13 jídel inspirovaných známými restauracemi tak, abyste zažili vynikající kulinářský zážitek.

Margaret Attwood – kreativní psaní

Nejprodávanější autorka dystopického fenoménu „Příběh služebnice“ vysvětluje, jak vymýšlí přesvědčivé příběhy, od historické až po spekulativní fikce, které zůstávají nadčasové a relevantní. Jakmile si tímto kurzem projdete, zařadíte se mezi profesionály v rozvíjení nápaditých scén v románech se silnými strukturami a jemnými znaky.

Martin Scorsese – filmová tvorba

Pokud někdo něco o filmu ví, je to rozhodně Martin Scorsese. Tento režisér má za sebou celou řadu fantastických děl, mezi která patří Špinavé ulice, Mafiáni, Vlk z Wall Street a jeho nejnovější dílo Irčan. Své studenty učí svému přístupu, a to od vyprávění příběhů, přes střihy a až po práci s nejlepšími hollywoodskými herci.

Serena Williams – sport

Serena Williams, majitelka 23 grandslamových titulů odhalila tajemství svých úspěchů na světovém žebříčku ženského tenisového turnaje. V této virtuální lekci tenisu získáte přehled o jejím způsobu hry.

Rozhodně nezahálejte vyzkoušejte některý z kurzů Masterclass. Máte-li kvůli nařízené karanténě více času, nemarněte ho sledováním televize či brouzdáním sociálních sítí. Čas, který nyní věnujete vlastnímu sebezdokonalování se vám jistě mnohonásobě vrátí

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu