Rozšiřte si obchodní znalosti: studujte online na Business Institutu

Procházíte na internetu weby vzdělávacích institucí a stojíte před rozhodnutím, kde začít studovat? Rozšiřte si znalosti na institutu, který se zaměřuje na online studium a propojuje teorii s praxí.

Canva.com

Online studijní program, který se vám přizpůsobí

Business Institut nabízí všem manažerům, vedoucím pracovníkům a lidem s ukončeným vysokoškolským vzděláním studijní program MBA Management obchodu. Studium absolvujete online, což přináší řadu výhod: od flexibilního studijního plánu až po přístup k online knihovně s více než milionem titulů.

Jeden rok studia? S Business Institutem je to možné!

Canva.com

Co byste řekli tomu, kdybyste studovali jeden rok? Business Institut vám to umožní. Studijní program MBA Management obchodu vás vzdělá během jednoho roku v oblasti přípravy a realizace obchodních operací, řízení vztahů se zákazníky a prodejních strategií. 

To vše bez nutnosti účastnit se lektorských setkání, která jsou nahrazena videopřednáškami. Po absolvování tří studijních bloků zakončíte studium obhajobou závěrečné práce a získáte titul MBA za jménem.

Proč studovat na Business Institutu?

Canva.com

Business Institut spolupracuje se zkušenými lektory z oblasti managementu obchodu, kteří vám předají praktické poznatky z praxe. Studenti si chválí moderní e-learningový systém, individuální přístup a vysokou úroveň výuky.

Tento institut má navíc akreditace a členství v několika českých a zahraničních organizacích, které garantují kvalitu vzdělá. Prestiž Business Institutu potvrzují i sami absolventi, kteří díky vzdělávacímu institutu našli nové pracovní příležitosti:

„Studium programu Management obchodu předčilo moje očekávání. Každý studijní modul mě obohatil o nové znalosti, které jsem schopen uplatňovat ve své praxi.“ Petr S.Přístup lektorů a jejich kvalita je opravdu na nejvyšší úrovni a skutečně jsem se s jejich podporou a hodnocením posunul na mou požadovanou úroveň.“ Radim P.

Podejte si online přihlášku a zařaďte se mezi absolventy, kterým Business Institut změnil život. Nyní je ten správný čas udělat první krok ke kariérnímu růstu. Neváhejte, přihlaste se a zdokonalte se v oblasti obchodu!

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu