Proč si ženy dělají z hodných mužů kamarády a dávají přednost těm špatným?

Existuje mnoho žen, které utíkají k mužům, před kterými je jejich matky vždy varovaly. Zdá se, že dívky os přírody zajímají muži, kteří znamenají jen potíže. Díky výzkumu nyní víme, proč se to děje a proč se dobré dívky rozhodnou chodit s těmi, kteří je mohou snadno dostat do problémů.

Ženy milují sebevědomé muže

Tito zlí chlapci by neměli sílu přilákat dívky, pokud by jejich úroveň důvěry byla nízká. Jde o to, že úroveň sebevědomí, kterou mají, je tak vysoká, že je poznat z každého jejich chování, na jejich přátelích, vozidle, které řídí, jídle, které se rozhodnou jíst, a ještě mnohem více.

Ovulace tlačí ženy k problémovým chlapcům

Ženy chtějí být se špatnými muži, protože je to v jejich povaze. Věda říká, že když je žena v ovulačním stádiu, její hormony ovlivňují to, koho považuje za skvělou postavu svého budoucího dítěte. V době ovulace jsou dívky přitahovány dobře vypadajícími, charismatickými a vzpurnými chlapci.

Osobnost „zlého chlapce“ je atraktivnější

Prostě se o nic nestarají. Pro ně neexistují žádná pravidla, kterými se řídí. Stanovují svá vlastní pravidla a zdá se, že vždy žijí na hraně. I když rádi mají vše pod kontrolou a jsou nadšení pro své vlastní přesvědčení, stále znají správný způsob, jak zacházet s dámou.

Dámy hledají dobrodružného a zábavného ducha

Jedna z vlastností „špatných mužů“ je láska k dobrodružství a vzrušení. U žen se zdá, že pokud muž nežije divoký život, znamená to, že pro ně nejsou vhodní. Prostě se toho dobrodružného ducha nemohou nabažit.

Ženy se cítí v bezpečí

Dívky si vybírají špatné chlapce, protože chtějí muže, kterou je může chránit. Většina žen, které se cítí zranitelné a bojí se kriminality, hledá muže, který by je mohl chránit. Ve skutečnosti je jejich silný fyzický vzhled důvodem, proč se ženy kolem sebe cítí bezpečně.

Dívky si vybírají atraktivní muže před těmi milými

V jedné studii dostaly ženy skripty s profily od dvou různých mužů a museli si vybrat, kterému dávají přednost. Většina žen si vybrala profil s dobrými fyzickými atributy, zatímco milý chlap zůstal nepovšimnutý. Díky tomuto výzkumu nyní víme, že pěkný vzhled se stává hlavním faktorem při výběru partnera pro vážný vztah.

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu