Proč je lepší poslouchat matku, když řekne, že se jí nelíbí váš přítel

Najít někoho, koho milujete, a nechat svou matku s touto osobou nesouhlasit, může být skutečně skličující. Když k tomu dojde, je normální mít pocit, že vám matka nepřeje štěstí. Ale když se ponoříte hlouběji, uvědomíte si, že vás miluje víc než cokoli jiného na tomto světě.

Když jste zamilovaní, neuvažujete racionálně

Milovat někoho vás může vést ke špatným rozhodnutím. Bylo zjištěno, že když je člověk zamilovaný, jeho úsudek se rozmazává a není schopen myslet racionálně. Na druhé straně je známo, že matky mají nejtěsnější pouto se svými dětmi a jsou schopné vědět, kdy je jejich dítě v nebezpečí.

Vžijte se do její kůže

Od té doby, co vás přivedla na svět, až po to, jak vás vychovala co nejlépe, vaše matka tu pro vás vždy byla a chce pro vás jen to nejlepší. Bojí se, že pokud skončíte s někým špatným, kdo vám zlomí srdce, zničí vás to, a proto vás chce chránit.

Mateřský instinkt je šíleně silný

Pokud řekne, že má špatný pocit, může to být její mateřský instinkt, o kterém je známo, že je téměř neomylný. Navíc si pamatujte, že i vaše matka byla kdysi mladá dívka. Prošla svým podílem zlomených srdcí a špatných vztahů, a proto nechce, abyste trpěli jako ona.

Myslí si, že máte na lepší

Pro matku je její dítě tím nejdůležitějším na světě. Pravděpodobně nevidíte svou hodnotu, ale vaše matka ví, jak jste úžasní. Důvodem pro odmítnutí vašeho rande by mohla být skutečnost, že věří, že si zasloužíte něco lepšího. Pokud jste si jisti, že váš přítel je pro vás ten pravý, zkuste se uklidnit a řekněte své matce o tom, jak je úžasný a jak vám dělá radost. Pokud to také uvidí, nebude chtít nic jiného než to, abyste byli ve svém životě šťastní.

Víte, že schválení rodičů nepotřebujete, ale vaše matka má k nesouhlasu vašeho partnera jistě opodstatněné důvody.

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu