MBA Management cestovního ruchu: nastartujte svoji kariéru

Pohybujete se v oblasti cestovního ruchu a toužíte po dalším vzdělání, profesním postupu nebo vlastní cestovní kanceláři? Nečekejte na to, až si někdo všimne vašich schopností a vezměte budoucnost do svých rukou. Jak na to? 

Canva.com

Studujte na Business Institutu a posuňte se na lepší pracovní pozici s vyhlídkou platového přilepšení. Vydejte se na cestu k úspěchu ještě dnes!

Cestovní ruch jako příležitost ke kariérnímu růstu

Jste… majitelem hotelu, marketérem turistických destinací, zaměstnancem cestovní kanceláře nebo manažerem hotelového provozu? Vybudujte si skvělou kariéru v cestovním ruchu díky Business Institutu.

Studijní program MBA Management cestovního ruchu je tu pro všechny, kteří hledají uplatnění v cestovním ruchu. Studijní program je navržen tak, aby naplno rozvinul vaše manažerské schopnosti a připravil vás na nečekané výzvy a problémy. 

Manažerské vzdělání MBA: flexibilní online studium

Canva.com

Studujte a přizpůsobte si vzdělávací program svému tempu a času, a to díky online formě studia. Program MBA obsahuje tři studijní bloky, během kterých se například naučíte:

  • Řízení lidí a plánování v cestovním ruchu
  • Finanční aspekty cestovního ruchu
  • Management cestovních kanceláří a agentur
  • Marketing destinací a eventů
  • Trendy v cestovním ruchu
  • Péče o klienty
  • Komunikační dovednosti a vyjednávání

Studujte kdykoliv a kdekoliv – dokonce i v zahraničí. Těšte se na videopřednášky se zkušenými lektory, mimo jiné s PhDr. Janou Hudcovou nebo Ing. Michalem Vohralíkem. Po celou dobu studia budete mít k dispozici moderní e-learningový systém a online knihovnu s více než milionem titulů a vědeckých článků.

Vzdělávejte se s Business Institutem

Canva.com

Přibližte se k vysněnému kariérnímu místu s prestižním Business Institutem. Vzdělávací institut přistupuje ke každému studentovi individuálně a nabízí nejmodernější formu výuky. Špičkoví lektoři vám předají praktické poznatky a aktuální know-how. Zvyšte svou hodnotu na trhu práce a získejte lukrativní pracovní pozici a konkurenční náskok. Podejte si přihlášku a začněte novou etapu svého života.

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu