Která znamení zvěrokruhu mají nejlepší předpoklady stát se úspěšným podnikatelem?

Pro ty, kteří mají podnikatelské myšlení, nic nepřekoná pocit svobody, který přináší odtržení od rutinní práce a dělat šéfa sami sobě. Ale taková svoboda má vždy svou cenu. Téměř všichni úspěšní podnikatelé vás pobaví dlouhými inspirativními příběhy, dlouhými nocemi a nulovým volným časem.

Existují také neúspěšní podnikatelé. Podnikání je risk a je mnoho faktorů, které podnikatelskou činnost ovlivňují. Je jen na vás, zda si myslíte, že k nim patří i znamení, ve kterém jste se narodili.

Beran

Beran je považován za nezastavitelného, pokud jde o realizaci nápadů. Jsou to rození podnikatelé – odvážně podstupují rizika a jsou ve skutečném smyslu „válečníci“. Jsou spontánní, aktivní a vždy touží po nových zážitcích. Jsou ochotni bojovat, což je ideální vlastností pro podnikání.

Býk

Osobnosti narozené v Býku se považují za úspěšné podnikatele … proč? Pomalu a vytrvale vyvíjejí úsilí za každé situace. Tito podnikatelé jsou rozhodní. Jsou odhodláni, jakmile si stanoví své cíle. Býk obvykle hledá výsledky a ne odpovědi. Jsou ochotni tvrdě pracovat dlouhé hodiny, aby dosáhli toho, co si stanovili. 

Blíženec

Podnikatelé, kteří se narodili v Blížencích, se zaměřují na detaily. Studují a učí se o obchodních situacích ze všech možných úhlů. Tito podnikatelé našli svůj úspěch v oblasti publikování a psaní. Jsou trochu náladoví, ale úžasní komunikátoři a mají tendenci odcházet s příležitostmi z jakéhokoli místa. Shromažďují nápady, hovoří s lidmi a přicházejí s jasným plánem.

Rak

Raci jsou velmi selektivní a pečlivě si vybírají své partnery, investory a zaměstnance. Do svého podnikatelského světa zvou pouze ty, kteří se naladí na stejnou obchodní vizi. Žádné řeči, jen přímé rozhovory. Odpovědnost zvládají s lehkostí, protože jsou nápaditými řešiteli problémů.

Lev

Podnikatelé Lvi jsou laskaví a hlavně známí překonáváním protivenství. Mají vůdcovskou povahu s citem pro herectví, díky kterému jsou okamžitě viditelní. Jsou to přirození vedoucí firmy, kteří neradi provádějí, ale raději delegují.

Panna

Pokud jste Panna, máme pro vás dobrou zprávu. Ukazuje se, že většina seznamu Forbes Billionaire sdílí znamení zvěrokruhu Panny než kterákoli jiná. Podnikatelé Panny mají pracují s radostí, pokud pochopíte jejich obsedantní potřebu být produktivní. Panny mají talent vědět, jak uskutečnit svůj sen. Jejich nejvyšší prioritou je zůstat soustředěný ve svém podnikání.

Váhy

Lidé ve znamení Váhy jsou laskaví a úžasní komunikátoři. Jsou bezproblémoví, pokud jde o podnikání. Jsou příliš rafinovaní a gentlemanští, nikdy nebojují špinavě. Podnikatelé Váhy dávají přednost práci v partnerství, než aby podnikali samostatně. Mají silné představy o tom, jak žít život spravedlivě, a dělají svá rozhodnutí a organizují svá jednání podle toho, co považují za nejspravedlivější a nejrovnější řešení.  Jedná se o podnikatele, kterým se daří v partnerství a nemají problémy se sdílením uznání.

Štír

Štíři jsou úspěšní v oblasti vydělávání peněz, jako jsou investice, akcie, analýza trhů atd. Mají bystrý pohled na kvalitu. Podnikatelé Štíři jsou chytří, mocní, odhodlaní a žárlí. Jejich znamení je náchylné k posedlosti a jsou schopni se vzdát jakéhokoliv rozptýlení.

Střelec

Podnikatelé Střelci mají silný intelekt, pronikavý myšlenkový proces a zvědavou mysl. Jejich silnou stránkou je politika, filozofie a morálka. Rádi objevují nové příležitosti a příliš se soustředí na svou práci. Tvrdohlavost se mísí s jejich vytrvalostí a může být velmi nekompromisní, pokud jde o podnikání.

Kozoroh

Kozorozi jsou velmi pracovití a vysoce ambiciózní podnikatelé. Tito podnikatelé mají vynikají finanční gramotnost, takže s nimi peníze nikdy nejsou problém. Podnikatelé Kozoroha rádi pracují jako součást týmu, než jen šéfovat. Mají tendenci dosahovat pozic moci a obklopují se velmi úspěšnými osobnostmi.

Vodnář

Touha po nezávislosti je nejpozoruhodnějším rysem podnikatelů Vodnářů. Vodnářští podnikatelé, se nikdy neohlížejí; spíše se příliš soustředí na své obchodní plány do budoucna. Tito podnikatelé jsou rození řečníci; racionální, díky čemuž vynikají v různých obchodních jednáních. Bývají hlubokými mysliteli, pokrokáři a humanisty.

Ryby

Podnikatel ve znamení Ryb rozumí přílivu a odlivu podniku a nerad plýtvá časem. Ryby mají brilantní způsob vyjadřování. V ideálním případě se vznáší nad situacemi a nestarají se příliš o zisk a ztrátu.

Autor: Zuzana Žáková
zavřít reklamu