Kdy začíná být vztah opravdu vážným? Roztomilé věci, které před sebou dělají jen opravdu sehrané páry

Když se buduje vztah, každý chce před svým protějškem vypadat, co nejlépe. Teprve společné bydlení odhalí nejen naše zlozvyky, ale také přestaneme skrývat některé intimnosti.

„Zlato, jsem cítit?“

Vzájemné dýchání na sebe ústy není žádná nová erotická hra, nýbrž způsob, jak si ověřit, že je váš dech opravdu svěží. Koho jiného se zeptat, než svého partnera?

Máte pocit, že váš deodorant nefunguje, jak by měl? Partner se jistě nepozastaví na tím, když na něj zvednete své podpaží a vaši domněnku vám vyvrátí nebo potvrdí.

Přestanou skrývat větry a říhání

Zakašlání, zavrzání židle, odbíhání do vedlejší místnosti – všichni to známe. Zamaskování nepříjemných zvuků, které naše tělo přirozeně vydává, se postupem času vytratí.

Dělení o jídlo

„Dáme si k televizi popcorn?“ „Ne, díky.“ O chvíli později se „ládují“ popcornem oba partneři. Situace, která je v noha domácnostech obvyklá.

Ujídání hranolek z talíře partnera v restauraci, ukousnutí zákusku partnerce patří mezi další láskyplné drobnosti, které znají fungující páry.

Upřímnost při výběru oblečení

Ačkoli se říká, že by měl muž neustále lichotit, ženy o to většinou nestojí a raději dávají přednost upřímnosti, samozřejmě taktně sdělené.

Pokud je to šťastný a fungující pár, žena (i muž) ví, že partner říká svůj názor na nehezky vypadající oufit s dobrým úmyslem.

Pořizují záludné snímky, jak dělají roztomilé, hloupé a vyloženě trapné věci

Chrápající partner, opilá manželka, manžel, co spadl z kola do bláta – existuje spousta dalších trapných situací, kdy se veselé a spokojené páry zvěčňují, ovšem nezveřejňují.

Tráví hodiny snahou vybrat novou restauraci a poté jít na stejné staré místo, kde vždy skončí

Možná občas vyzkouší novou moderní restauraci, ale nakonec skončí v útulném podniku, který navštěvují roky a kde už je znají.

Autorský text

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu