Je Justin Donald nový Warren Buffet? Jak se tento mladý podnikatel dostal k obrovskému jmění a díky čemuž uspěl?

Justin Donald je americký podnikatel, který díky velice promyšlené strategii investování vydělal obrovské peníze. V tomto ohledu ho proto někteří odborníci a ekonomové přirovnávají k Warrenovi Buffetovi. Hlavním znakem totiž bylo velice nízké riziko u peněžních toků, která umožnila Justinovi stát se finančně naprosto svobodným. Pojďme se společně podívat na jeho příběh.

Justin Donald normálně pracoval

Ještě před 3 lety pracoval Justin Donald jako řadový zaměstnanec v jedné americké společnosti. Zastával zde funkci vedoucího divize, takže jeho plat rozhodně nemohl být špatný. Jednoho krásného dne se však rozhodl pracovní poměr ukončit a vydat se na dráhu investiční. Prakticky ihned začal Justin Donald investovat do několika různých oblastí, především do nemovitostí, díky čemuž před svými 40. narozeninami nashromáždil desítky milionů dolarů.

Jak to Donald dokázal?

Hlavní příčinu svého úspěchu si samozřejmě nechal Justin Donald pro sebe. Ale i přesto dokázal maličko poodhalit tajemství takto rychle vydělaných peněz. Základem je vytváření bohatství s nízkým riskem, tedy velice konzervativní strategie investování. Téměř okamžitě si tak vytvořil obstojný pasivní příjem, který jeho vložené peníze velice rychle vyrovnal a následně překonal. Během několika měsíců se stal finančně nezávislým, i když pracoval pouze pár hodin denně.

Na co se Justin Donald zaměřil?

Hlavním investičním cílem tohoto mladého amerického podnikatele jsou peněžní toky. Možná se vám to zdá divné, ale jedná se o velice propracovaný princip, pomocí něhož můžete vydělat desítky tisíc každý měsíc. Prostě poskytnete své peníze jako zdroje financování potřebným, kteří je využijí pro vytvoření budoucích hodnot. Důležité je investovat do takové společnosti, kde je návratnost velice rychlá. Tím pádem můžete své peníze získat i v reálném čase.

Strategie Justina Donalda funguje naprosto bezchybně. To ale neznamená, že dnes budete investovat pár tisíc korun a zítra z vás budou milionáři. Musíte mít daleko větší základní kapitál a hlavně štěstí, aby se vám to povedlo.

Autor: Karel Mareš
zavřít reklamu