Investice do vzdělávání se vám několikanásobně vrátí. Inspirujte se našimi tipy

Leden jako první měsíc v roce si většina z nás spojuje s plány. Plánujeme si celý rok, stanovujeme si osobní cíle a výzvy, přemýšlíme, co udělat jinak.

Canva.com

Drtivá většina lidí však svá předsevzetí ne vždy dotáhne do cíle, po čase přijdou jiné výzvy, životní události a naše sliby jdou na druhou kolej.

Kam investovat v roce 2024 tak, aby měla investice smysl, vydržela vám a neskončila jen jako touha na papíře?

V roce 2024 určitě investujte do sebe a svého vzdělání. Může to být jazykový kurz, jazykový pobyt, rekvalifikační kurz, koupě zájmové aktivity či poukaz na oblíbenou, případně novou činnost. Pro ty náročné a lidi toužící se posunout výše a dosahovat nejen v pracovní ale i osobní rovině výsledků, je zde studium MBA.

Studium MBA neboli Master of Business Administration(MBA) představuje postgraduální vzdělávací program, díky kterému si prohloubíte své dosažené znalosti a získáte kompletní pohled na management a řízení, ale i další oblasti businessu.

Aktuálně nejvyhledávanější institucí mezi manažery je European School of Business & Management (ESBM).

Proč právě této instituci svěřily stovky lidí své vzdělání?

ESBM je škola s mezinárodní akreditací, která se manažerskému vzdělávání věnuje již několik let. O vysoké úrovni studia MBA svědčí i prestižní ocenění akreditační komise ASIC. Nespornou výhodou studia je Oxfordský model, který propojuje teorii s praxí a momentálně nejmodernější formu studia na trhu – kombinace e-learningu a prezenčních seminářů. Právě tato forma je efektivní, udržitelná a vede ke stabilní motivaci a práci, což ve výsledku ocení studenti, kteří jsou na sebe nároční, ale zároveň často zápasí s prokrastinací, nebo nedostatečným a neefektivním rozdělením svého času. Takto postavené studium v sobě spojuje lektorská setkání, kde jsou probírána různá témata a následný e-learning podnítí studenta získávat informace z mnoha různých studijních zdrojů.

Za zvážení také stojí nabídka MBA programů. Těch je momentálně na výběr až 25. Svou specializaci najde každý, od manažerů, lékařů, architektů, až po učitele, sportovce, realitní agenty či personalisty a marketéry.

Délka studia je 1 rok a zárukou jsou kvalitní lektoři a vyučující – odborníci z praxe s několikaletými zkušenostmi.

S ESBM si můžete být jisti, že vaše novoroční předsevzetí skončí na papíře, díky kterému se posunete ve vaší kariéře o stupeň výše.

Nechť rok 2024 znamená pro vás investici do sebe, investici do studia MBA.

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu