I od herce Bradleyho Coopera se toho můžete hodně naučit. Jaké je tajemství jeho úspěchu?

Nemusíte být velkým fanouškem filmů, abyste věděli, kdo je Bradly Cooper. Mezi jeho nejúspěšnější filmy patří film Zrodila se hvězda a byl celkem čtyřikrát nominovaný na Oscara. Bradley Cooper je jako herec vysoce rozpoznatelný, respektovaný a neuvěřitelně úspěšný. Právě od něj se toho můžete hodně naučit, jeho filozofie úspěchu vás dovede tam, kde chcete být.

Maximalizujte své úsilí vždy a všude

Bradley Cooper do své práce dává vždy 100 procent. Ať už hraje malou nebo velkou roli, vždy věnuje maximální úsilí tomu, aby z každého představení získal maximum.

Věřte svým instinktům

Mnoho úspěšných lidí, ať už jsou to herci jako Cooper nebo podnikatelé, vám řeknou, abyste vždy věřili svému instinktu. Často jsme našimi vlastními nejhoršími nepřáteli a bojujeme proti svému úsudku. Pokud začnete svým instinktům věřit, téměř nikdy se nevydáte nesprávným směrem.

Nepolevujte ani ve chvíli, kdy se vám nechce

Pokud pracujete na obzvláště náročném úkolu, odkládání vás nikdy nikam nedostane. Jestliže projdete něčím opravdu obtížným, ostatní výzvy nebudou vypadat tak náročně.

Věřte, že můžete

Nikdo vám nikdy nebude věřit tak jako vy sám sobě. Pokud v sebe budete věřit, začnou ve vás věřit i ostatní.

Zkoušejte nové věci

Jediným způsobem, jak se učit a rozvíjet, je vyzkoušet něco nového a prozkoumat své možnosti. Jinak uvíznete v mrtvém bodě, začnete se nudit, přestanete růst jako člověk a omezíte si své šance na dosažení úspěchu. Bradley Cooper se snaží přijímat role, které ho děsí, protože ho nutí, aby se ze sebe pokusil dostat více, naučil se dělat nové věci a jako umělec rostl.

Úspěch vychází ze shonu

Pokud chcete být úspěšní, bez ohledu na to, v jakém oboru pracujete, musíte dát do toho vše. Přestože rovnováha mezi pracovním a soukromým životem je rozhodně důležitá, abyste uspěli, nemůžete pracovní část ukončit, jak se vám zachce. Musíte se snažit růst a neustále budovat své jméno a své podnikání.

Bradley je skutečně známý tím, že vše získal tvrdou dřinou. Nic není zadarmo.

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu