Geniální triky, jak vydělávat peníze z domova

Je opravdu zajímavé, čím vším si v současné době můžete z domova přivydělat. Nabízíme vám několik tipů na tyto opravdu zajímavé a netradiční „brigády“ a vydělat si tak nějaké peníze navíc.

Testování produktů

Balzámy na rty, čokoládu, myčku… a mnoho dalšího si budete moci vyzkoušet, pokud začnete testovat produkty. Vyzkoušíte si spoustu nových věcí a ještě za to dostanete zaplaceno!

DIY tvorba

DIY tvorba je v kurzu! Šijete, pletete, vyrábíte dekorace nebo jakékoli předměty vlastní výroby? Existují portály, kam pouze umístíte foto vašich produktů a lidé z celého světa mají možnost si u vás nakoupit. A cenu si stanovujete vy sama! Když bude poptávka, může se cena za vaši tvorbu vyhoupnout na opravdu slušné peníze. Nezapomeňte ale, že jde o obchodování, které musíte zdanit.

Dotazníky

Mnoho firem rozesílá poštou svým klientům množství dotazníků, a ty musejí být vyplněny rukou. Dotazníky je pak, samozřejmě, potřeba digitalizovat, aby je firmy mohly snadno  vyhodnotit. Instituce zabývající se průzkumem trhu hledají stále nové lidi, a pokud máte rychlé prsty na klávesnici, můžete si vydělat až 200 Kč za hodinu.

Gaming

Bezvadným nápadem je, když gaming slouží nejenom jao zábava, ale též vám generuje peníze. Rády hrajete The Sims nebo jiné PC hry a své postupy zvládáte originálně komentovat? Založte si účet na specializovaném webu a začněte streamovat. A jestliže se zalíbíte většímu množství fanoušků, peníze si vás najdou. Někteří streameři vyměnili tento způsob obživy za normální plnohodnotné zaměstnání, ale na to už je potřeba pořádná dávka úsilí.

Foto 

Fotíte rády a všechno, pokud jste na dovolené, výletě či jinde „za hranicemi všedních dnů“? Tak proč fotky neprodat a nevydělat si na příští akci? Na některých portálech můžete své fotky snadno a rychle přeměnit v hotovost. Důležitá je opravdu dobrá kvalita fotek a vydělat můžete až 5000 Kč měsíčně!

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu