Dude Perfekt. Parta pěti kluků postavila impérium založené na víře, přátelství, statečnosti a zábavě

Dude Perfect je sportovní kanál zaměřený na stovky úžasných triků a kaskadérských kousků. Kanál provozuje skupina pěti přátel, kteří ony úžasné výkony prezentují před kamerou. Dvojčata Cory a Coby Cotton, Garrett Hilbert, Cody Jones a Tyler Tony jsou onou „velkou pětkou“ a všichni navštěvovali Texas A\M University, kde se také seznámili.

Skutečný příběh

Příběh pěti mladých hochů z Univerzity je však ještě lepší a hlubší. Je to příběh dobra, víry, přátelství, tvrdé práce, vášně. Schopnosti dávat a zůstat sám sebou. Na vysoké škole je spojila láska ke sportu a víra. Trávili spolu tolik času a užili si tak velkou zábavu, že spolu začali i bydlet. Jednoho dne na dvorku začali natáčet bláznivé sportovní snímky. Během jediného týdne dosáhlo video přes 200.000 zhlédnutí! Brzy na to přišla nabídka účinkování v pořadu „Good Morning America“.

Skupinové triky

Triky a odvážné kousky této skupiny si získaly obrovské množství pozornosti i fanoušků, mladíci vystoupili na „Good Morning America“ a na několika ESPN show. Jak jejich popularita rostla, začala skupinka produkovat také videa s řadou profesionálních sportovců, například s O. Beckhamem Jr., D. Breesem, Ch. Paulem či D. Earnhardtem Jr. Dosud přitahují pozornost špičkových atletů, kteří s nimi chtějí natáčet videa.

Sponzoři a poslání

Dude Perfekt je sponzorována společnostmi jako je například Nerf. Přes veškerý svůj úspěch skupina mladíků nikdy nepřestala klást na první místo poslání, které se rozhodla už od počátku šířit. Tedy pravdu o síle víry, přátelství, odhodlání a zábavě! Síla víry a přátelství je skutečným jádrem všeho, co dělají.

Pokud triky a kaskadérské kousky skupiny Dude Perfect tým neznáte, je nejvyšší čas je zhlédnout. Jsou totiž tak dobré, že někteří lidé zpochybňují, že jsou skutečné. Jsou. Za vším je ale spousta tvrdé dřiny a vytrvalosti!

Autor: Karel Mareš
zavřít reklamu