Dovolená prospěje vašemu tělu i mysli

Cítíte se unavení? K efektivní práci vám chybí energie a dobré nápady? Vyrazte s CK Blue Style na dovolenou, načerpejte novou sílu a dělejte to, co máte rádi. Zrelaxujete nejen tělo, ale i vaši mysl a mějte prostor pro kreativitu.

Dovolená s cestovní kanceláří nabízí mnoho výhod. Díky pár kliknutím máte vyřešené letenky, ubytování a často i stravování nebo program. Nemusíte tak strávit spoustu času plánováním a zařizováním. Ideální volbou je stravování formou all inclusive, díky kterému nebudete muset řešit ani kdy, kde a za kolik se najíte.

Dokonalou dovolenou si každý představuje jinak. Někdo touží po klidu a opalování na pláži, jiný se chce věnovat vodním sportům a další si přeje vydat se na výlet po památkách nebo do přírody. Všichni si však svým vlastním způsobem chceme odpočinout, uvolnit se a odreagovat.

CK Blue Style se specializuje na všechna přání svých zákazníků, a proto nabízí poznávací zájezdy, multigenerační dovolenou, zájezdy pouze pro dospělé a mnoho dalšího. Všechny hotely nabízené CK Blue Style jsou prověřené po stránce kvality služeb, lze tedy očekávat kvalitní servis a skvělé zázemí. Vybrat si tak můžete dovolenou přesně podle vašich představ, a to i z cenově výhodných first minute nebo last minute zájezdů.

foto: archiv inzerenta

Dovolená vám jistě prospěje. Budete mít čas sami na sebe, své děti, partnera nebo si užijete zábavu s partou přátel. Důležité je, abyste dělali to, co máte rádi, ať už si chcete přečíst oblíbenou knihu, dát si do těla při kitesurfingu nebo si užít legraci s dětmi v aquaparku. Díky dostatečnému odpočinku, ale i zdravému pohybu se vaše mysl uvolní a bude otevřenější pro nové a kreativní nápady. Nejlepší věci nás často napadají ve chvíli, kdy máme prostor a čas nerušené přemýšlet, nebo naopak když nad ničím usilovně nepřemýšlíme, ale například běháme, jsme ve sprše nebo se třeba kocháme krásnou krajinou. Například Kevina Systroma napadlo vytvořit Instagram když byl právě na dovolené a procházel se po plážích. Dopřejte si takové chvíle, na moment se zastavte, zhluboka nadechněte a pozorujte svět okolo sebe, uvolněte se a řekněte si, co byste rádi v daný okamžik dělali a pak si to splňte. Nejdůležitější je otevřít se novým myšlenkám a uniknout z každodenní rutiny.

foto: archiv inzerenta

Rozhodně není na škodu se během dovolené trochu rozmazlovat. Užijte si celý den nicneděláním na pláži, zajděte si na masáž nebo na zmrzlinový pohár. V některých hotelech z nabídky CK Blue Style naleznete i nabídku kosmetických a wellness služeb, díky kterým si můžete dopřát skutečně luxusní dovolenou.

foto: archiv inzerenta

Pojeďte do zahraničí s CK Blue Style, prožijte nezapomenutelné chvíle klidu i dobrodružství, poznejte krásy a kuchyni dané destinace a vraťte se domů plni nového elánu s odpočatým tělem i myslí. Splňte si své přání a vyrazte na dovolenou!

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu