Co považuje Will Smith (51) za svůj životní neúspěch?

Jen málokdo toho v životě dokázal tolik, jako právě Will Smith – a lidé jej právem řadí mezi nejoblíbenější baviče všech dob. Přesto je jedna věc, na níž ve svém životě není hrdý. A tím je jeho rozvod s první manželkou Shree Fletcher. Tento zlomový okamžik bere jako svou životní prohru, ze které se však poučil.

Will Smith dodnes vzpomíná na svůj rozvod

Přestože si Will Smith prošel rozvodem už v roce 1995, považuje ho za jeden z největších životních neúspěchů vůbec. Doslovně řekl, že v té době to pro něj představovalo „konečné selhání“. Manželství trvalo pouhé tři roky. S tímto tvrzením se nedávno svěřil v jedné talk show Red Table Talk. Moderátorku tohoto pořadu to celkem překvapilo, protože už je přes dvacet šťastně ženatý s jinou ženou.

Byl špatný manžel, ale chtěl zůstat dobrý otec

Smith také přiznal, že období rozvodu pro něj bylo velmi těžké, protože se Shree Fletcher měli v té době dvouletého syna Treye, kterého miloval a nechtěl s ním ztratit kontakt. Od té doby, co se týkalo výchovy syna, se držel jediné myšlenky. Sice nebyl dobrým manželem, ale rozhodně chtěl být dobrým otcem. S druhou manželkou měl další děti, ale na svého syna z prvního manželství nikdy nezapomněl.

Ze svého rozvodu se poučil a stejnou chybu už nezopakoval

Těžký rozvod, co si prožil, měl paradoxně kladný dopad na jeho další manželství. To skvěle funguje dodnes. S Jadou Pinkett Smithovou spolu letos oslaví 23 let vztahu. V manželství se jim narodily další dvě děti. Jaden Smith a Willow Smith, které se svým starším sourozencem vycházejí dobře. Všichni tři jsou dozajista hrdí na to, co jejich otec ve svém životě dokázal. Jaden i Willow jdou dokonce v otcových šlépějích.

Ed Sheeran a jeho cesta od přespávání v metru po miliony dolarů na kontě.

Přestože pro Willa Smithe byl jeho první rozvod škaredou životní zkouškou, dokázal si z toho vzít ponaučení a podobných chyb se vyvarovat.

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu