Co poslední dobou řeší bývalí manželé Linda Finková (51) a Richard Genzer (52)?

Stává se to často, že se lidé rozejdou nebo rozvedou i po dlouhé době. Jenže u celebrit se vše řeší do detailu a možná víme více než bychom chtěli. Ale také se můžeme poučit, jak těžké životní etapy zvládnout.

Geňa je prostě bohém

Svou první manželku si bral ještě jako velmi mladý. Večírky a dýchánky jely v plném proudu, což mladá paní nezvládla a propadla závislosti na alkoholu, se kterou bojuje dodnes. Dlouholetá manželka Linda Finková svého sňatku lituje. Je škoda, že se rozpadl, pár působil velmi harmonicky a Linda dodávala Richardovi potřebnou podporu a stála vždy za ním. Nyní svého sňatku s Geňou lituje: „Byla jsem prostě blbka.“ říká.  Má velmi silný pocit, a asi i pravdivý, že s Richardem žádné velké štěstí neudělala.

Dokonce se ptá, zda si raději neměla vzít někoho jiného. Jako by všechno pěkné, co spolu zažili, bylo náhle pryč, i humor se ze vzpomínek vytratil. Takové myšlenky jsou při rozpadu vztahu či manželství poměrně běžné, nicméně žádný psycholog vás za ně nepochválí. Takové úvahy jsou nejen zbytečné, ale také nic neřeší. Trýznění sama sebe myšlenkami na to, co a jak mohlo být, ale nebylo, vás opravdu pouze bolí, sráží k zemi a ubírá z už tak sníženého sebevědomí.

Vzpomínky na minulost

Přesto Linda vzpomíná: „Můj první kluk byl super! A dodnes jsme spolu v kontaktu.“. „Nestydím se říct, že byl můj první, na to vždy nostalgické a melancholické nálady přímo navazují. A bez nich to snad ani nejde. Teď má skvělou ženu, tři děti a spokojený život, a to mne těší.“ Na svou další lásku současná hlasová poradkyně pořadu Tvoje tvář má známý hlas, vzpomíná ráda. „Bylo to krásných 10 let. Teď je to pro mne bolestné, protože jsme se rozešli, když jsem poznala Geňu. A nyní toho lituju. Ani jeden z nich si nezasloužil to, pro co jsem se rozhodla.“ smutně pokračuje Linda.

Jsem mámou dvou skvělých dcer, ty mi nahrazují všechno štěstí, o které jsem možná přišla. Jenže Richardovi je jen těžké odolat. Je milý, úžasně vtipný, má skvělé nápady a zvláštní kouzlo, se kterým se u mužů setkáte jen málokdy. Svého vztahu zkrátka lituje a nyní žije s hodným a spíše „obyčejným „klukem“, který stojí nohama pevně na zemi.

Láska spadlá z nebe

Zato Geňa má teď vskutku záviděníhodné období. Zamilovanost je na něm vidět na první pohled a štěstím jen září. Zdá se nadmíru spokojený, a dokonce i hubenější! Oblíbený bavič je důkazem toho, že láska umí zázraky… Svou milovanou Pavlu rozmazluje a vypadá to, že v duši je skrytý romantik. Pavlu miluje, ale nezapomíná ani na svou druhou lásku, červené BMW. Domů si zamilovaný pár nechá donášet nejen jídlo, ale i květiny. Která žena by nepodlehla?

A romantické procházky po Praze? Nedávno si partneři vyrazili, chvíli poseděli v oblíbené kavárně a vyrazili za kulturním zážitkem do galerie. Po shlédnutí expozice je ještě čekala procházka po Starém Městě, kterou absolvovali ruku v ruce a zakončili opět posezením v kavárně. Manželé Linda a Richard se stále ještě nerozvedli, ale každý si už dlouho žije svůj vlastní život.

Je vidět, že každý z nich se se situací vyrovnává jinak. Geňa se evidentně ničím netrápí, a i kdyby to pro něj byly s Lindou ztracené roky, umí to hodit za hlavu a užívat si svého současného štěstí.

 

Autor: Michaela Richterová

#kvíz 1 / 1 | Kolik dcer má Linda Finková?

Kolik dcer má Linda Finková?

zavřít reklamu