Chráněno: Chcete více peněz a společenskou prestiž? Studujte online na Business Institutu

Přelom starého a nového roku vybízí k tomu, abychom si dali předsevzetí. Co vstoupit do nového roku s cílem, že se kariérně posunete kupředu? Studujte online na Business Institutu a získejte společenskou prestiž a příjem, který si skutečně zasloužíte.

Chcete být pány svého času nebo dosáhnout zajímavého finančního ohodnocení? 

Rozšiřte si manažerské vzdělání na Business Institutu, který nabízí moderní online studium. Ušetřete čas dojížděním na semináře a studujte online. Kvalitní lektoři se s vámi podělí o své zkušenosti z praxe, díky kterým se vyvarujete chyb při podnikání. Začněte kdykoliv – podejte si přihlášku ještě dnes a určete si, kdy začnete studovat. 

Canva.com
Canva.com

Online studium v délce jednoho roku vás připraví na nové výzvy

Osobně se neúčastníte žádných lektorských setkání. Zhlédnete videopřednášky, které máte k dispozici v pohodlí vašeho domova, kanceláře – zkrátka kde zrovna budete.  Vyberte si z nabídky 16 MBA online programů a získejte po roce titul MBA. Jaké programy muže nejvíce zajímají?

Studijní programy rozvíjí jak dovednosti manažerů, ředitelů a podnikatelů, tak znalosti ambiciózních mužů s ukončeným VŠ vzděláním nebo relevantní praxí na vedoucí či manažerské pozici.

Studujte online na Business Institutu – podáním nezávazné přihlášky jste jen krůček od přístupu do online studijního programu s moderním e-learningovým systémem a nejrůznějšími benefity, jako například přístup do online knihovny s více než milionem titulů, blokové moduly nebo využití slevových nabídek u partnerů.

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu