Znáte jméno Jeffree Star? Slavný Youtuber má svou kosmetickou značku

Pokud se zajímáte o líčidla, make-upy, tak jistě je vám povědomé jméno Jeffree Star. Jeho silná osobnost z něj udělala celebritu na YouTube kanálu a má vlastní řadu kosmetiky. A pokud tohoto make-up artistu neznáte, jistě vám neunikly jeho spory se spoustou známých lidí, jako je například Kylie Jenner.

Víc jak 14 milionů odběratelů na YouTube

Jeffree Star se poprvé připojil k Youtube v roce 2006. Jeho Youtube kanál je plný tutoriálů pro líčení, recenze produktů a ukazuje, jak moc vášnivý život vede. Tento kanál také zahrnuje dokonce portréty jiných YouTuberů a slavné tváře jako Shane Dawson, Bhad Babie a Dolan Twins.

Vlastní kosmetická řada

Jeffree byl posedlý make-upem už od svých 13ti let. Potají si půjčoval oční stíny své matky a snažil se co nejvěrněji napodobit vzhled modelek z módních reklam v časopisech. V roce 2014 na trh uvedl svou vlastní značku líčidel s názvem Jeffree Star Cosmetics. K její propagaci samozřejmě využil svůj kanál na YouTube a jeho prodeje rostou stále víc.

Podle časopisu Forbes se jeho kosmetické produkty prodaly v hodnotě víc jak 100 milionů dolarů. Mezi jeho výrobky najdete make-upy, korektory, oční stíny apod. Před uvedením této značky na trh pracoval Jeffree pro značku MAC a dělal make-upy mnoha celebritám.

Do roku 2013 se pohyboval na hudební scéně

Než se proslavil svým kanálem na YouTube, byl docela známý na Myspace. Jeffree použil Myspace k propagaci své hudební kariéry, a nakonec se stal nejsledovanější osobou na tomto místě do roku 2006. Také se věnoval svému blogu, kde často mluvil o jeho životě obecně, důvěře, kráse a slávě. V roce 2009 vydal své první a jediné studiové album Beauty Killer. Toto album obsahovalo i píseň s Nicki Minaj s názvem Lollipop Luxury.

Jefree je skutečně zvláštní chlapík, objevil se i ve videoklipu Good Charlotte, na těle má vytetované tváře slavných celebrit, a i když vypadá jako žena, stojí si za tím, že je stále spíše mužem.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT