Zábava a dobré jídlo? Co je víc! Jak si vybrat tu nejlepší cateringovou firmu?

Máte za úkol uspořádat větší společenskou akci či pouze narozeninovou oslavu anebo jste se stala tou vyvolenou a čeká vás vysněná svatba? Všechny tyto akce mají společného jmenovatele – skvělé jídlo. Bez něj by žádná z těchto akcí neměla úspěch, ať chceme nebo ne, vše vždy stojí na spokojenosti hostů s jídlem. Takže musíte pořádně přemýšlet, než vyberete toho pravého dodavatele cateringu.

Dejte na přístup

Správná cateringová společnost s vámi jedná tak, jak vy potřebujete a přizpůsobuje se požadavkům, které následně sladí se svými možnostmi. Ale hlavně se vám snaží ve všem vyjít vstříc. Dokáže vyřešit veškeré problémy, které se mohou vyskytnout a vše prezentují podle vašich přání a ne tak, jak jsou „zvyklí“. Takže pokud vám cokoli v přístupu vybrané cateringové společnosti nevyhovuje, rychle ji vyměňte. Na trhu je spousta dobrých společností, které se vám rády zavděčí.

Hlavní je sortiment

Dobrá cateringová společnost má „v rukávu“ nabídku spoustu jídel, které je vám schopna zařídit a ze které si následně vy vyberete to, co vám bude na danou akci nejvíce vyhovovat. Mělo by se jednat o nabídku jídel nejenom českých, ale také mezinárodní kuchyně, která se oblíbená mnoha lidmi. Měli byste totiž myslet na potřeby a chutě všech.

Vyberte si typ akce

Spousta cateringových společností se omezuje na nabídku pouze rautů, ale to je špatně. Každá dobrá společnost by měla být schopna nabídnout také pomoc při jiných akcích, jako jsou například koktejly, lunche, zahradní party a podobně.

Celková cena

V neposlední řadě se určitě budete řídit dle konečné kalkulace vámi vybraných služeb. Je samozřejmé, že ve větších městech zaplatíte za služby více než třeba na vesnici, kde jsou mnohem menší náklady na provoz. Nicméně, konečná cena také závisí na tom, jak kvalitní vybavení konkrétní cateringová společnost má. Takže i o tom byste se měla dopředu informovat a dbát nejen na cenu, ale i na kvalitu připraveného občerstvení.

Tak přejeme, ať se vaše akce vydaří a vy máte celý život na co vzpomínat.

Autor: Michaela Richterová
ZAVŘÍT