Vyberte si barvu vlasů, kterou tajně chcete, a zjistěte, co o vás říká

Existuje tolik barev a možností, jak změnit svou přírodní bravu vlasů nebo zakrýt šediny. Vaše preferovaná barva vlasů může hodně říci o vaší osobnosti. Pokud uvažujete o proměně a stále nevíte, jakou barvu zvolit, zjistěte, co o vás nová vlasu řekne.

Hnědá

Brunetky jsou známé svou tvrdou prací a odhodláním. Vždy musí být něčím zaneprázdněné, jinak se neuvěřitelně nudí. Jejich úžasné plánovací schopnosti jim pomáhají vyrovnat se s jakýmikoli problémy. Typické pro ně je také efektivní vedení. Hnědovlasí lidé jsou spolehliví a milují dlouhodobé vztahy.

Černá

Lidé s černými vlasy jsou tišší, introvertní a trochu sebestřední. Jsou to tajemná stvoření, která milují poezii. Jsou citliví, tajní a ohleduplní. Jsou dobrými posluchači, což z nich dělá dobré terapeuty a poradce.

Červená

Zrzky zřídka trpí nízkou sebeúctou. Využijí okamžik a vždy následují své sny. Přestože jsou citlivější na bolest, nevystraší je. Zrzaví lidé jsou dobrodružní, energičtí a romantičtí. Bouřlivé vztahy také okořenily jejich životy. Lidé se zrzavými vlasy jsou plní energie.

Blond

Světlovlasí lidé jsou klidní, uvolnění a moc si nedělají starosti s tím, co se kolem nich děje. Lidé považují blonďaté lidi za bystré a inteligentní. Ženy se světlými vlasy jsou vždy v centru pozornosti, takže není divu, že je muži považují za přístupnější. Přesto je pro blondýnky obtížné udržovat správnou stabilitu, pokud jde o vztahy.

Nachová

Lidé, kteří dávají přednost této královské barvě, jsou v naprostém souladu s jejich myslí a emocemi. Jsou kreativní, umělečtí a vyvážení. Lidé s fialovými vlasy se nebojí vyjádřit. Je vysoce pravděpodobné, že mají tetování. Snaží se být sami sebou a autorita a pravidla jsou pro ně limity. Pokud máte fialové vlasy, lidé si vás všimnou a ocení vaši kreativní erupci.

Modrá

Pokud máte modré vlasy, pravděpodobně budete uklidňující, důvěryhodní a milující mír. Lidé s modrými vlasy jsou racionální myslitelé a vždy si myslí, než jednají. Lidé je respektují pro své srdce ze zlata, loajalitu a vstřícnost.

Růžová

Pokud máte růžové vlasy, jste emocionálně expresivní. Růžovovlasí lidé se nebojí zkoušet nové věci a móda je jejich druhá přirozenost, a proto určují trendy. Jsou také považováni za starostlivé.

Bílá

Bílé vlasy jsou považovány za chladné a bez emocí, ale jejich účes je jen maska. Ti, kteří dávají přednost této barvě, jsou mimořádní a sebevědomí. I když je těžké najít svou spřízněnou duši, jsou příjemní, když potkají někoho, koho mají rádi.

Šedá

Ti, kteří mají šedé vlasy, jsou neuvěřitelně introvertní. Někdy mají pocit, že nikam nezapadají nebo nikam nepatří. Díky své praktické a klidné povaze hledají vyvážený a klidný život. Jsou moudří, inteligentní a emocionálně stabilní.

Oranžová

Oranžovlasí lidé jsou energičtí, nadšení a trochu dětinští. Inspirují ostatní a vždy dokážou najít palivo v prázdné nádrži. Podporují lásku a pozitivitu. Jejich nezralost může být někdy problémem, ale jejich důvtip a pozitivita jim vždy pomáhá vydržet bojem.

Zdroje: wigs.com

Autor: Petra Hornová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu