Trendy pro rok 2020. Jak by měla vypadat vaše restaurace nebo kavárna?

Není překvapením, že sto lidí má na oblast designu sto názorů. Proto je někdy velice těžké stanovit optimální vzhled například restaurace nebo kavárny. Přitom je právě její design naprosto zásadním prvkem vašeho podnikání. Pokud se hostům nebude ve vašem podniku líbit, prostě k vám nebudou chodit, a to i v případě, že budete poskytovat ty nejlepší služby v okolí. Jaké jsou tedy poslední designérské trendy?

Zvířecí vzory jsou stále v kurzu

Pakliže se trochu orientuje v návrzích vzhledu interiérů, pak musíte potvrdit, že zvířecí vzory už dávno nejsou znakem minulého století. Do dnešních moderních kaváren a restaurací se tento design stále hodí. Tyto vzory můžete vidět nejenom na křeslech, ale také na polštářcích, dekách nebo třeba přikrývkách. Při vhodném použití udělají zvířecí vzory z vaší kavárny nebo restaurace daleko luxusnější prostor, do kterého se zákazníci jen pohrnou.

Barové stoličky s opěradlem jsou velice elegantní

Barové stoličky jsou v dnešní době obrovským hitem. Stále více moderně se prezentujících restaurací do nich investuje větší a větší částky, což jen potvrzuje jejich oblíbenost. Jakmile se na takovou stoličku posadíte, po chvíli určitě pocítíte potřebu se lehce opřít. Proto se začaly používat stoličky s opěradly, které umožňují daleko lepší posezení u skleničky vína nebo talíře dobrého jídla.

Postavte restauraci ze dřeva

Dřevo je velice podceňovaným, ale přesto velmi oblíbeným stavebním materiálem. V poslední době jeho obliba ještě stoupá. Dřevo totiž přeměňuje oxid uhličitý na kyslík, takže bude ve vaší restauraci daleko více čerstvého vzduchu. Navíc jsou dřevěné interiéry esteticky daleko krásnější než obdobný nábytek z ocele nebo plastu. Po zákazu kouření v restauracích už vám tedy nic nebrání v tom, abyste svůj podnik zařídili v duchu použití dřeva.

Vaši zákazníci si jistě zaslouží, aby byli obsluhováni v těch nejlepších prostorách. Využijte proto našich návrhářských tipů a vytvořte z jakékoliv místnosti exkluzivní místo, ve kterém se budete cítit dobře nejenom vy, ale také ostatní lidé.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT