Stále více žen dává přednost „beta“ mužům

Pokud stále hledáte alfa samce, možná byste se měli nad svým rozhodnutím pozastavit. Věřte tomu nebo ne, beta muži nejsou o nic horší – ve skutečnosti mohou být ještě lepší. Dny, kdy asertivita a síla vytvořila recept na přitažlivost pro každou dívku, jsou pryč. Ukázalo se však, že beta muži stále více dobývají srdce žen.

Pokora jim není cizí

Beta muži nejsou zastrašující, na rozdíl od dominantních alfů. Ti jsou příliš ambiciózní, a proto bývají občas až příliš ctižádostiví a asertivní. Beta muži mají rozumné důvody, protože mají sklon vyhýbat se konfliktům. Proto budete mít vždy slovo a budete vyslyšené.
Navíc mají bety nižší úroveň stresu než většina alfů, což je další bod v jejich prospěch.

Beta muži se podílejí na domácích pracích

Beta muži se nikdy nepohorší nad mytím nádobí nebo vysáváním. Neuslyšíte ho říkat věci jako: „To není práce chlapa.“ Pokud vidí hromadu prádla, zapne pračku – je to tak jednoduché. To znamená, že kromě práce budete mít více času na jiné věci. 

Nepotřebuje si pozvedávat své ego

Na rozdíl od alfa mužů se beta nesnaží být ve vztahu dominantní. Rovnost je klíčem, pokud jde o život s beta mužem. I když by to mohlo znít jako zábava, rande s alfa takové není, jsou příliš egoističtí.

Loajálnost a podpora je jim vlastní

Beta muži se nesnaží dosáhnout nejvyššího skóre na macho stupnici. Jsou to obvykle dobří kluci – spolehliví a vždy podporující. Proto jsou dokonalými otci. Beta muž může dát příklad toho, jak respektovat ženy a řešit konflikty slovy a nikoli pěstmi.
Pokud se rozhodnete trávit život s beta mužem, připravte se na bezpodmínečnou lásku a bezpečnost.

Rádi se s vámi ukazují ve společnosti

Beta muž je podporuje silnou a nezávislou ženu. Nebojte se dělat, co vás baví – pracovat nebo sedět doma. Tento typ člověka se necítí ohrožen, pokud jste úspěšnější. Skutečný beta muž vás poplácá po zádech a zamíří do kuchyně, aby uvařil kávu.

Jsou zábavní

Porovnáme-li alfy a bety, jsou rozhodně lepšími společníky. Dominantní muži se vždy musí ujistit, že jsou v centru pozornosti. To přináší spoustu problémů, protože odmítnutí neberou dobře. Začnou se snažit dokázat lidem věci a mohou jednat hrubě – a pak je večer zničený. Naštěstí se betě nic takového nestane. Tito muži se prostě baví a nikdy se nesnaží být někým, kým nejsou.

zdroje: mensxp.com

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu