Poznejte člověka i podle toho, jakou nosí obuv

Naši osobnost definuje mnoho věcí, ale jedna věc, kterou lidé někdy zmiňují, je typ obuvi, jež nosíte. Na základě ní můžete identifikovat některé aspekty o sobě.

Žabky pro lenochy

Je normální, že na krátkou procházku po parku nebo po pláži si člověk nasadí žabky. Ale pokud jste typ člověka, který je nosí jako své boty, mohlo by to znamenat, že jste línější, než je obvykle. Proč? Protože žabky neodmyslitelně patří do obuvi určenou pro krátké vzdálenosti, což znamená, že relaxaci dáváte přednost právě před dlouhou chůzí a výšlapy.

Jehly pro materialistky

To je založeno na poznatcích módních odborníků. Říká se, že ti, kdo nosí podpatky, chtějí být plně nezávislí nebo mají velké ambice. Nejčastěji lodičky na podpatku nosí ženy, které hledají bohaté muže.

Trendy, nebo retro?

Na jedné straně ti, kteří mění boty častěji než kdokoliv jiný, a na druhé ti, kteří zůstávají dlouho věrni svým oblíbencům. Typickým příkladem jsou tenisky značky Convers. Jedna skupina je nosí kvůli tomu, že jsou momentálně trendy – druhá skupina kvůli tomu, že se o ně celou dobu dobře stará a stále vypadají k světu. Právě tito lidé jsou loajální a upřímní.

Luxusní kožené italky pro hráče

Tato kategorie je vyhrazena pro muže, kteří si cení své obuvi jako velmi málo dalších věcí v životě. Tento typ člověka je někdo, kdo nebude nosit drahé kalhoty ani košile, ale jeho boty budou stát mnohem víc než celá garderóba ve skříni.

Tenisky plné energie

Podle módních specialistů jsou ti, kdo nosí tenisky energičtí a mladiství. To jsou chodci, běžci, sprinteři světa. Můžete se k nim bez obav přidat a snadno si s nimi povídat. Jsou typičtí svým dobrým srdcem, protože obvykle také pomáhají druhým.

Loafery pro perfekcionisty

Loafery jsou módní a pohodlné boty zároveň, jejichž nositelé jsou popisováni jako jednotlivci orientovaní na detaily. Jedná se o perfekcionisty, kteří si potrpí na dokonalost.

Tak co, našli jste se v tom seznamu?

Autor: Bára Králová
Tagy: , ,
zavřít reklamu