Kylie Jenner je nejmladší miliardářkou na světě a na Instagramu ji sleduje přes 150 milionů lidí

Kylie Jenner je nejmladším miliardářem na světě, ale peníze nezdědila. Prostě je vydělala. Ovlivňuje miliony mladých lidí po celém světě a snad je také inspiruje, aby uvažovali nad svým životem a něco s ním dělali. Natočila několik reality show a má vlastní kosmetickou značku, na které začala pracovat už ve 14 letech.

Nejmladší miliardářkou druhý rok po sobě

Časopis Forbes každoročně vydává seznam nejbohatších lidí na světě. Letos už to je podruhé v řadě, kdy se na první příčce umístila Kylie Jenner jako nejmladší miliardářka na světě. Možná chvíli čekala, jestli ji o prvenství letos neobere JoJo Siwa, ale nakonec se tak nestalo. Kyliiny podniky Kylie Skin a Kylie Cosmetics a mnoho dalších pracovních aktivit, které provozuje, ji udržely v čele.

Bývá neprávem obviňována, že své peníze zdědila

Na celém světě je momentálně 2095 lidí, jejich jmění přesahuje jednu miliardu euro, a Kylie na sebe může být právem hrdá, že patří mezi ně. Zlí jazykové ji občas označují, že své bohatství si nevydělala, nýbrž ho zdědila a přišla k němu bez práce, ale kdo ji zná, ví, že tomu tak není. Pochází sice ze zámožné rodiny, ale tato dívka je velmi pracovitá a peníze si vydělala tvrdou prací.

Její osobní život nevzkvétá tak, jak ten pracovní

V osobním životě má Kylie štěstí i neštěstí. V roce 2017 se seznámila s raperem Travisem Scotem a velmi brzy s ním otěhotněla. I přes svůj mladý věk si dítě nechala a dělá jí obrovskou radost. Je až neuvěřitelné, jak dobře se Kylie zhostila role mámy a svou malou holčičku si užívá. Bohužel vztah s Travisem jim nevydržel, a velmi rychle šli od sebe. Tak snad bude mít s příštím partnerem více štěstí.

Kylie Jenner je velmi silnou osobností, která má vliv na spoustu mladých lidí a ukazuje jim, kam až se dá dojít, pokud je člověk pracovitý a má alespoň trochu štěstí.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT