Justin Bieber otvírá svou 13. komnatu – sláva, drogy a deprese

Hvězda Justin, kterou objevil hudební manažer Scooter Braun, když mu bylo třináct let.  Jeho hudební kariéra byla plná úspěchů i propadů. Nyní přiznává užívání drog a zneužívání svého postavení hvězdy vůči jeho fanynkám. A hledá sem sebe.

Stal jsem se zatrpklý, neuctivý vůči ženám a rozzlobený. Vzdálil jsem se od všech, kteří mě milovali. Cítil jsem se, jako bych to nikdy nemohl napravit.“

Tato kanadská hvězda otevřeně a upřímně popisuje, jak kvůli neustále chvále, kterou dostával od svého okolí, si zkreslil pohled na život.

„Bylo mi třináct let a odešel jsem z malého města. Neustále mě všichni jen chválili, milióny fanoušků mi říkali, jak mě milují, a jsem skvělý.“

„Když tyhle věci slyší malý kluk, začne tomu bezhlavě věřit.“

Na Instagramu se svěřil s tím, že jeho okolí pro něj udělalo první poslední. Neměl se prý možnost ani naučit jakékoliv základy zodpovědnosti za své chování.

Problém za problémem

V 18. letech jsem měl milióny v bance a přístup ke všemu, co jsem chtěl, ale žádné dovednosti z reálného světa. Do 19. let Bieber říká, že užíval těžké drogy a zneužíval vztahy, ve kterých byl.

Justin přiznává, že udělal mnoho špatných rozhodnutí, které ho katapultovali z podesty nejoblíbenějšího a nejmilovanějšího zpěváka na pozici úplně opačnou – nenáviděného a odsouzeného okolním světem.

V roce 2014 byl Justin několikrát zatčen za trestné činy – od vandalismu, po řízení pod vlivem. 

„Občas bylo těžké ráno vstát z postele, když víte, že se na vás hrne problém za problémem.“

Někdy se dokonce dostanete do bodu, kdy už nechcete žít.“

Justin Bieber je oddaný křesťan, říká, že jeho víra a podpora přátel a rodiny, včetně jeho manželky Hailey Baldwinové, mu pomohla to všechno překonat.

„Trvalo mi roky, než jsem se odrazil ode dna a od všech těch chyb. Dal jsem popořádku rozbité vztahy a změnil se.“

„Naštěstí mě Bůh požehnal neobyčejnými lidmi, kteří mě milují. A procházím teď nejlepším obdobím mého života-manželstvím.“

Fanoušci mu na Instagramu vyjadřují podporu 

Došlo k chybám, ale pravdou je, že jsi našel cestu zpět. Jsem hrdý na to, že jsem Belieber.“

„Vždycky jsem tě milovala, Justine, skrze všechno a vždycky jsem věděla, že v tobě je dobro,“ dodala další.

Bieberův bývalý osobní strážce Kenny Hamilton komentoval: „Jsme hrdí, na to jak daleko ses dostal. Všichni jsme tady, abychom tě podpořili.“

A Kyle Massey, který hrál v televizním pořadu Disney That’s So Raven, také poděkoval Bieberovi za to, že osvětlil „vzestupy a pády“ dosažení slávy v mladém věku.

Justin zrušil 14 plánovaných koncertů světového turné v roce 2017. Udělal si přestávku a uvedl, že chce, aby jeho srdce a duše byly udržitelné. 

Nedávno se však objevil jako hostující zpěvák singlu Eda Sheerana a Billie Eilish. To vše vyvolalo spekulace, že by se mohl brzy vrátit i jako sólový zpěvák zpět na scénu.

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu