Je láska ve vašem vztahu falešná nebo skutečná? Některé znaky v chování odhalí pravdu

Pokud jste si jisti, že láska ve vašem vztahu opravdová, vychutnávejte si ji plnými doušky, hezky se k sobě chovejte všemi způsoby, které umožní, aby vztah dále prospíval.

Na druhou stranu není falešná láska něčím, s čím by někdo chtěl žít. Je smutné, že je to přesně to, co někteří lidé mají ve svých vztazích. Pokud je vztah založen na něčem odlišném od skutečné ochoty vidět, jak druhá osoba vzkvétá v každém smyslu slova, pokud je založen na něčem pomíjivém a dočasném, pak je pravděpodobně falešný. Jak poznat, že jste uvízli ve vztahu s falešnou láskou?

Jsou emocionálně vzdálení

Ve vztahu mají podvodníci tendenci nesdílet své zážitky. Neposkytnou téměř žádnou informaci o tom, co se děje v jejich životě. Často se vymluví, proč „nemohli“ komunikovat, zvláště když je to trochu obtížné.

Rozdíl mezi nimi a někým, kdo k vám cítí opravdovou lásku, spočívá v extra úsilí, které je třeba dosáhnout, i když to někdy nebývá snadné.

Bez problémů „hodí ručník do ringu“

Ke konfliktům dochází v každém vztahu. Ukazují úroveň péče, kterou máte jeden k druhému.

To znamená, že každý konflikt vyžaduje řešení. Pokud hledáte řešení konflikt jen vy, je to často výmluvná známka emocionálního nezájmu a to je samozřejmě hlavní známka, kterou najdete u lidí, kteří svou lásku jen předstírají.

Opravdu se nestarají o to, zda vztah funguje nebo selže.

Kompromisy pro ně nic neznamenají

Jste vždy ten, kdo vše plánuje a zařizuje? Máte vše důležité pod kontrolou? Přebíráte za vše odpovědnost? Pokud ano, jaké ústupky, pokud existují, činí váš partner? Kde je úsilí z jejich strany?

Vztah a kompromis jsou jako dva hrášky v lusku. Nedostatek úsilí je univerzálním znakem nezájmu.

Poslouchejte svůj šestý smysl

Když vás někdo opravdově nemiluje, ucítíte to. Obvykle je tu ten šestý smysl, ten pocit v žaludku, který je neodbytný, ale navzdory tomu ho mnoho lidí ignoruje.

Přidejte to ke všem známkám, které uvidíte, a obraz je jasný, že vás ta žena nebo ten muž opravdu nemilují. Jsou s vámi jen proto, že nemají jinou možnost, kvůli penězům nebo z jiného falešného důvodu.

Buď k sobě upřímný. Ztrácíte čas? Peníze? Energii?

Autorský text

Autor: Petra Hornová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu