Jak uspět na trhu realit? Zabodujte díky studiu MBA v programu Real Estate

Už během loňského roku čekala mnohé žadatele o hypotéku nebo jen ty, kdo hledal pozemek nebo byt k pronájmu či dům ke koupi, pořádně studená sprcha. Ceny nemovitostí neskutečně narostly, ČNB zpřísnila podmínky pro hypotéky a zájemcům o bydlení zůstaly často jen oči pro pláč. 

O podobných pocitech pak mohou mluvit i ti, kteří se pohybují v realitním trhu. Základem úspěchu je totiž správné pochopení principu oceňování nemovitostí, mít v malíku právní stránku realit, rozumět principům pozemkového práva a umět se orientovat v práci s katastrem. Že přesně v tomhle zrovna tápete a nejste si jisti v kramflecích? Nezoufejte! Raději si rozšiřte obzory. 

Real Estate aneb jak získat praktické vzdělání v oblasti realit? 

Věděli jste, že vše, co jsme zmínili výše, se můžete hravě naučit? Stačí se přihlásit ke studiu MBA programu Real Estate na Cardiff Academy, kde se online formou naučíte během jednoho roku vše, z čeho můžete těžit ještě dlouhá léta. 

  • Během studia MBA programu Real Estate se seznámíte s aktuálním stavem a vývojovými trendy na realitním trhu. 
  • Pochopíte jeho strukturu, fungování, specifika jednotlivých tržních segmentů a vazby mezi nimi.
  • Osvojíte si základy práva týkající se nemovitostí. 
  • Zlepšíte si orientaci v legislativě a naučíte se ji prakticky využívat v rámci realitního trhu
  • Získáte i základní znalosti v územním plánování a kategorizaci pozemků, pochopíte principy katastru nemovitostí a základy pozemkového práva.

Vyniknout na trhu realit bude stále těžší a těžší. Zákazníci budou vyhledávat opravdové odborníky, protože budou jednoduše vyžadovat „jen“ ty nejlepší služby. V době, kdy lidem končí fixace a úroky jim poskočí o 100 % nahoru, kdy máme nebývalou inflaci, kdy jsou splátky za hypotéky značně vyšší než nájmy a kdy je nedostatek pozemků pro výstavbu vlastních domů, bude po schopném realitním manažerovi rozhodně poptávka. 

Ať už se věnujete přímo obchodování anebo jste majitel realitní společnosti, rozhodně pro vás bude velkým benefitem mít dokonalé a všestranné znalosti v tomto sektoru. Neváhejte a doplňte si vzdělání dřív než vaše konkurence. 

Pro studium MBA programu Real Estate stačí vyplnit přihlášku a pustit se rovnou do toho. Výuka probíhá online formou, kdy jsou vám k dispozici studijní materiály jako intranet, studijní podklady, online knihovna a samozřejmě profesionální lektorský tým, který se skládá z odborníků přímo z oboru. I díky tomu vás čekají cenné a praktické rady, nikoliv jen obecná teorie. 

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu