Ceněný titul MBA lze kompletně vystudovat i online

Aktuální situace mění fungování většiny firem. Změny trhu neznamenají jen rizika, ale přinášejí i příležitosti a možnost získat konkurenční výhodu. To samé co pro firmy platí i pro zaměstnance a jejich kariérní růst. Na probíhající změny dokáží nejlépe reagovat ti, kdo mají kvalitní vzdělání – takové, které je orientováno směrem k praxi a poskytuje nejen teoretické znalosti, ale i bezprostředně využitelné dovednosti. Podnikatelé, manažeři, specialisté i zaměstnanci státní správy proto rozhodně využijí titul MBA, který otevírá cestu k atraktivnějším pracovním pozicím i vyšším příjmům.

V současné situaci je důležité, že studium MBA lze absolvovat i on-line formou. Navíc si každý může studium nastavit podle svých potřeb a časových možností; primárně je určeno pro lidi s náročným zaměstnáním. V době karantény se takto navržený režim studia samozřejmě hodí dvojnásobně.

Titul MBA má svou váhu a zvyšuje hodnotu absolventa na trhu práce především v případě, že je získán na renomované instituci. Jedním z takových osvědčených poskytovatelů tohoto typu vzdělání je společnost Business Institut. 85 % absolventů MBA programů Business Institutu uvádí, že se jim tato investice bohatě vyplatila a vrátila už do 2 let. Pokud jde o programy, které zde lze studovat 100% online, jedná se v tuto chvíli o následující 4 obory:

Strategický management – příprava a realizace strategického řízení podniků a jejich výkonnosti

Marketing a reklama – efektivní marketingová komunikace a její uplatnění v marketingové strategii

Management obchodu – příprava a realizace obchodních operací, řízení vztahů se zákazníky a prodejních dovedností

Management zdravotnictví – určeno především pro manažery zdravotnických a sociálních zařízení, farmaceutických společností a pojišťoven.

Online znamená opravdu online. Přes internet lze vyplnit přihlášku, elektronicky probíhá komunikace s koordinátorem studia, kdy si studující upraví program na míru. Studijní materiály jsou kompletně k dispozici v rámci pokročilého e-learningového systému. Vlastní studium pak probíhá především formou videopřednášek, přičemž přednášející/lektoři patří k lidem, kteří přímo působí v podnikové praxi. On-line funguje i veškerá další komunikace a konzultace s lektory a studijním oddělením, které studentům poskytuje maximální podporu. I při on-line studiu přitom jeho absolventi získají kromě samotného aktuálního know-how také cenné kontakty a nadále jsou v rámci tzv. Alumni klubu zváni na všechny akce Business Institutu (přednášky, konference…) – stejně jako ti, kdo MBA vystudovali kombinovanou formou.

Business Institut EDU a.s.

Online studium MBA trvá 12–14 měsíců a lze ho zahájit kdykoliv podle potřeb uchazeče.

Studovat MBA online formou lze na cestách, v kanceláři nebo třeba z domova. Opravdu už není na co čekat!

Autor: Bára Králová
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu