​​Investujte do sebe se studiem MBA


Bakalářské, magisterské nebo inženýrské tituly z vysokých škol už často nestačí. Posunem ve vzdělávání jsou programy mezinárodní úrovně. Studia MBA jsou čím dál oblíbenější, jak dokazují různé průzkumy. Půjdete do toho i vy a rozšíříte si vzdělání?

Canva.com

MBA studium je velmi populární zejména kvůli progresivní formě a kvalitním lektorům se zkušenostmi z praxe, kteří studenty připravují nejen na tuzemský, ale i zahraniční pracovní trh.

Online MBA studium navíc umožňuje studentům studovat odkudkoliv a přizpůsobit si výuku podle vlastního tempa. Pokud tedy hledáte cestu k lepšímu uplatnění na pracovním trhu a chcete se lépe připravit na změny a krize, zvažte MBA studium online.

Canva.com


Proč se studium na ESBM vyplatí? 

European School of Business & Management SE je škola s mezinárodní působností, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBABBALLM a MSc. Studium MBA se hodí jak pro manažery, tak i pro podnikatele.

Canva.com

Výuka na ESBM probíhá převážně online, díky čemuž mohou studovat i ti nejvytíženější, kteří nemají čas pravidelně docházet na výuku. ESBM nabízí 22 MBA specializací, díky kterým se budete vzdělávat dle svého zájmu, oboru a preferencí. Studenti mají také možnost konzultace otázek a záležitostí z praxe s profesionálním týmem lektorů. 

Canva.com

Hlavní výhody studia MBA• studium online při zaměstnání na plný úvazek• možnost rychlejšího kariérního růstu i zvýšení platu• větší hodnota na trhu práce, případně rychlejší nalezení nového zaměstnání• rozšíření sítě užitečných profesních kontaktů• skloubení praktických a teoretických znalostí v oboru

A mnoho dalšího!

Studium na zkoušku

Canva.com

Váháte, zda je studium na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se ihned. Absolvujte 2-3 základní moduly a sami se následně rozhodnete, jestli chcete pokračovat dál. Více informací zde.

Autor: redakce ProÚspěch.cz
zavřít reklamu