Zajistěte si budoucnost s titulem MBA

Každá doba má svá pravidla, přesto se nyní ukazuje, jak lehce se může vše změnit. Koronavirová epidemie v mnohém ovlivnila naše životy a ještě ovlivní. Nastalá ekonomická krize bude mít za následek jediné, nedostatek pracovních míst. Je proto potřeba se připravit na to, že firmy si budou po krizi vybírat své zaměstnance a sítem projdou jen ti opravdu nejlepší. Což může být bráno jako obří příležitost. Trh se přirozeně vyčistí a pokud se dobře připravíte, můžete prorazit.

Co však přesně znamená se dobře připravit? Tak například zdokonalovat se ve svém oboru. Díky celoživotnímu vzdělávání, pak můžete za poměrně krátkou dobu získat obří náskok, oproti ostatním na trhu práce. S mezinárodně uznávaným titulem MBA si zajistíte příležitosti a zvýšíte šance.

Cambridge Business School je program ve formě online výuky, takže můžete studovat na dálku, a přitom z pohodlí domova. Fyzicky školu navštívíte pouze 4x za rok. Studium MBA začíná podáním přihlášky, což zabere maximálně 2 minuty. Semináře letos startují od listopadu 2020, proto je nejvyšší čas zvážit, zda si nezasloužíte lepší budoucnost, než tu, kterou nyní máte. Pilní studenti zvládnou získat titul MBA za pouhý rok, což může být velmi lákavé. Je zde totiž obří devíza v podobě ušetřeného času. Ti, kteří by měli strach z angličtiny, můžeme uklidnit, jelikož studium probíhá v českém a slovenském jazyce. Navíc se nemusíte bát, že byste strávili hodiny učením nezajímavých věcí, které pak v praxi nevyužijete. Naopak je velký důraz kladen na praxi, a poznatky z té vlastní předávají profesoři, kteří jsou těmi nejlepšími ve svém oboru. Pokud zvažujete co dál, navštivte web Cambridge Business School a zamyslete se, zda by tohle nemohla být ta správná příležitost pro vás.

Autor: Katka Procházková
zavřít reklamu