Využijte síly feng-šuej ke spokojenému a šťastnému životu

Probudili jste se špatnou náladou, která vás nutí přemýšlet, proč ve svém životě nejste šťastní? Proč jste ničeho nedosáhli? Váš život chce pouze řád a pozitivní energii, se kterou vám pomůže feng-shui.

Vytvořte si ranní rituály

Začněte svá rána sadou rituálů, aby se vám snadněji plnily vaše povinnosti a úkoly. Do deníku si napište tři úkoly nebo záměry, které chcete v ten daný den splnit. I tělo se musí na celý den shonu navnadit, proto začínejte pomalými pohyby – jóga nebo ranní procházka je ideální.

Meditujte

Vytvořte si svůj „posvátný prostor“, kde můžete každý den meditovat. Po dobu nejméně patnácti minut je nezbytné uklidnit vaše duševní chvění. Soustřeďte se na dech nebo tiše opakujte mantru jako „Ohm“. Nakonec požádejte vyšší energie o radu pro specifické situace, se kterými potřebujete pomoci. Pak už jen stačí pozorně naslouchat pomocí vašeho srdce.

Ukliďte si

Zbavte se nepořádku ve vašem domě, pozornost věnujte zejména podlaze. Právě nepořádek zastaví tok pozitivní energie a udržuje vás ve stagnaci, ba dokonce vrací do minulosti, takže úspěšná budoucnost nemá místo. Zbavte se všeho, co se vám doma nelíbí, svůj prostor kolem sebe byste měli milovat.

Očistěte prostor

Máte za sebou těžký rozchod nebo smrt blízké osoby? Očistěte váš prostor od negativní energie. Zapalte si svíčku a několikrát ve všech vašich místnostech zatleskejte.

Vytvořte si nástěnku snů

Abyste měli stále motivaci, která vás vede za svým snem, vytvořte si nástěnku všech vašich snů a cílů. Postavte ji tam, kde ji budete mít denně na očích.

Obklopte se přírodou

Pusťte přírodu do svého bytu, abyste zvýšili energii, produktivitu a náladu. Umístěte do rohů v místnosti květiny, které přinesou harmonii. Odtáhněte záclony a umožněte přirozenému slunečnímu záření vstoupit do místnosti.

Na řadě jsou noční rituály

Alespoň jednu hodinu před spaním ztlumte světla, vypněte počítač, televizor a telefon. Do deníku si sepište 5 věcí, které jste za posledních 24 hodin nejvíce ocenili. Poděkujte za ně a uložte se ke spánku.

Pouze okrajově jsme vám nastínili to, jak feng-shui dokáže ovlivnit život. Jestliže se vám zalíbila jeho filozofie, doporučujeme odbornou literaturu na toto téma, které je na trhu víc než dost.

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu