Učte se od hvězd. Buďte své a nebojte se vybočit z davu

Hvězda seriálů a country popová zpěvačka Lucy Hale (29) se už nebojí překračovat hranice a být „jiná“, být svá. Dřív se chtěla přizpůsobit za každou cenu, to ale bylo na škodu její kariéře, kde naopak průlom přišel až v době, kdy se sžila sama se sebou a začala být autentická.

Jaká tedy je Lucy Hale?

Možná Lucy znáte, možná ne. Každopádně to neznamená, že se od ní nemáme co přiučit. Je mladá a krásná, ale ne vždy uměla svých předností využít. Hollywoodské sluníčko věří na duchy a pověry, nově se začalo věnovat i exorcismu. Na „sluníčko“ poměrně temné stránky duše… ale Lucy už prý nebaví hrát si na někoho jiného. A za to jí patří opravdu velké uznání, protože jen málokterá hollywoodská či instagramová hvězda se řídí mottem: „Buď tím, kdo jsi.“

A co pro Lucy toto její motto znamená?

  • Svůj smysl pro humor ukazuje na Instagramu. Vypadat dokonale? Proč? Lucy si ráda dělá legraci sama ze sebe.
  • S oblibou navštěvuje second handy a nakupuje z druhé ruky. Skvěle tak dotváří svůj jedinečný šatník.
  • Díky tomu, že je také zpěvačkou, zahrála si v muzikálové verzi vděčné klasiky – Popelky.
  • Hvězda miluje jednorožce a dává to najevo. Její láska k této mytické bytosti se zrodila v roce 2013, kdy se za ni převlékla na halloweenskou párty.
  • Lucy je příznivkyní speciálního cvičení SoulCycle, které stejně jako jóga propojuje tělo i duši.
  • Nedá dopustit na svou rodinu, ta je na prvním místě. Pravdou je, že ani nechodila do školy, byla vyučována doma.

Kariéra od 13ti let

Dá se to považovat za začátek kariéry, i když tehdy ještě o žádný velký úspěch nešlo. V roce 2003 se Lucy, která chtěla být zpěvačkou, přihlásila do pěvecké soutěže American Juniors. Bohužel nevyhrála, ale dostala se do TOP 5. S matkou se přestěhovaly do Los Angeles, aby se Lucy proslavila, tentokrát už na poli filmových rolí. Po 6 letech tvrdé práce se jí to podařilo. V úspěšném seriálu Prolhané krásky hrála 7 let unikátní postavu Arii Montgomery. Režiséři se perfektně trefili – Lucy přiznává, že má s „emařkou“ mnoho společného. Stejně jako její seriálová postava by prý neměla problém randit s učitelem, přijde jí vzrušující, že by se díky vztahu mohla dostat do problémů.

Hrála vedlejší roli také v seriálu Jak jsem poznal vaši matku a proslavila se díky filmu Moderní Popelka a díky již zmíněnému seriálu Prolhané krásky. Jenže celou dobu natáčení se chovala jako někdo jiný, než ve skutečnosti. Nemohla najít svou „roli“ v životě, celé jí to pěkně pocuchalo nervy a dovedlo až k anorexii. Ze všeho se naštěstí nakonec dostala.

Dnes jsem hrdá, že jsem jiná

Lucy ve svých 29 letech přiznává, že teprve asi před rokem přišla na to, co znamená být sama sebou. Najednou jako by pochopila, že se stále snaží do někoho stylizovat. Vždyť může být klidně „divná“ a ostatním se nemusí líbit, nejdůležitější přeci je, aby se líbila sama sobě. A tak se Lucy také naučila, že právě „crazy me“ z ní dělá tu správnou, lehce potrhlou osobu, kterou hluboce milují její přátelé, rodina a fanoušci.

Co říci závěrem? Lucy se dostala tam, kam chceme my všichni – je sebevědomá, je věrná sama sobě i svým názorům, má přístup ke svému vlastnímu, spokojenému a šťastnému já. A rada, kterou se můžeme při svém životním přerodu inspirovat? „Vždy musíte jít za svými sny, i kdybyste měli pocit, že před vámi stojí tisíc překážek. Mějte se ráda taková, jaká jste.“ Lucy nám ukázala, že to jde – a taky jak. Vezměme si z ní příklad!

Autor: Martin Liška
zavřít reklamu