Toužíte po luxusním aktivním odpočinku? Vyrazte si do Itálie na Canossa Grand Tour s nádherným autem

Znáte nějakou více uspokojující scenérii nebo výhled než ty, které se nachází na Apeninském poloostrově. K jejich objevování si ale nemůžete vzít starý ojetý automobil, ale je potřeba vybrat sportovní a zároveň luxusní italský vůz. Nemusíte se o nic velkého starat, protože existuje projekt, v rámci kterého si užijete naprosto vynikající dovolenou ve stylu La Dolce Vita.

Který vůz budete řídit?

Pokud se rozhodnete pro Canossa Grand Tour, vydáte se na epickou sedmidenní cestu po slunné severní Itálii za volantem sexy vozu. A který jiný automobil by k této zemi pasoval lépe než legendární Fiat 500. Ten vám bude k dispozici v limitované edici Abarth Cabriolet, na zakázku upraveným od Lapo Elkanna. Dostatečně malé auto k zaparkování ve městě, a až neuvěřitelně rychlé v serpentinách na úzkých silnicích. Perfektní vůz pro italský roadtrip, nemyslíte?

Co všechno uvidíte?

Buďte si jistí, že uvidíte všechny podstatné pamětihodnosti ze severní Itálie. Od historického centra Milána až po region Emilia Romagna, který je doslova nebem pro milovníky jídla. Zamíříte i do známých Toskánských vinic a pochopitelně i na italskou riviéru, bez níž se žádný správný roadtrip neobejde. Budete si tak připadat jako filmová hvězda, která si naplno užívá života.

Kdy celý výlet začne?

Celý výlet začíná již v první minutě po vystoupení z letadla na letišti v Miláně. Odtud vás šofér převeze do pětihvězdičkového hotelu Armani, kde si užijete dostatek dobrého jídla i luxusu. První odpoledne vás poté bude čekat historické centrum města, v němž můžete obdivovat jak pamětihodnosti, tak četné obchody s luxusním zbožím. Během druhého už se vydáte na samotný roadtrip po severní Itálii s malým, ale rychlým Fiatem.

Pokud se poohlížíte po luxusní dovolené, pak je Canossa Grand Tour stvořená právě pro vás. Takto stráveného odpočinku jistě nebudete litovat.

Autor: Martin Liška
if (show_sssp) { document.querySelector(".fb-comments").remove(); }
zavřít reklamu