Snídaně je základ dne – neochuďte se o ní!

Pro někoho může být ideální ráno, které začíná studenou sprchou, během ráno v prázdném parku, nebo myšlenka, že nemusíte vůbec vstávat do práce.  Ať už je vaše představa jakákoliv, je dobré do ní zahrnout čas na snídani. A pokud začínáte den tím, že si dáte velkou kávu a něco sladkého k tomu, tak určitě čtěte dál!

Snídaně vám určí den

Zní to jako klišé. Ale snídaně má opravdu tu moc vám pomoci nastartovat den. Smoothie, nebo miska plná superpotravin vás nakopne tím správným směrem k úspěchu. Poperete se vším, co vám dopoledne připraví přes cestu. Pokud nejste zvyklý snídat, je třeba si na tento režim zvyknout.

Rutina, která pomáhá

Budík, rychlé oblečení popadnout kus pečiva do ruky a vzhůru do práce. Tak tudy opravdu ne! Věnujte svému tělu alespoň pár minut u stolu s teplým bylinkovým čajem a s miskou plnou ovoce zasypaným například lněným semínkem. Pár minut po ránu, které na sebe vyšetříte, vás dopoledne podrží. Zkuste si k tomu najít cestu přes rutinu a neochuzujte se.

Rychlé smoothie

Ráno může být hektické, jestli si nevyšetříte pár minut na posezení u stolu, udělejte si smoothie s sebou. Díky praktické láhvi ho můžete mít s sebou bez strachu z vylití. Samotné namixování zabere několik vteřin. Je pouze na vás, co všechno dáte dovnitř. Někdo je milovníkem ovoce a mléka. Někdo raději vodu smíchá s baby špenátem a semínky. Dokonce lze říci, že to co vám spíž nabídne, můžete dle libosti a chuti namixovat.

Vitamínové bomby v misce

Snídaně nemusí být pouze o pečivu, sýru a šunce. Kupte si pěknou misku, tak akorát v hodnou velikost na snídani a začněte servírovat. Do ní dejte například jogurt, ovoce, ovesné vločky a posypte semínky. Jestli chcete snížit příjem cukru, zkuste slanou variantu. Třeba najdete zalíbení v tvarohu, uzeném lososovi a čerstvém salátu. Fantazii se opět meze nekladou.

Hlavně snídejte! V klidu a pohodě. Neobývejte se a tělo se vám za to odvděčí energii na celé dopoledne.

 

 

 

Author: redakce ProÚspěch.cz
Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Mohlo by Vás zajímat

GirlWorld.cz CarsMag.cz
Volkswagen má zájem o JAC

Volkswagen má zájem o JAC

Volkswagen spolu s automobilkou JAC již dnes spolupracuje na vývoji elektromobilů. Nyní by rád koupil větší podíl této společnosti. JAC Motors členem VW Group..

doba čtení: 1 minuty Přečíst
SpokojenéŽeny.cz CarsMag.cz
Boj s hořícím elektromobilem?

Boj s hořícím elektromobilem?

Hořící elektromobil či hybrid vyžadují od hasičů rozlišný zásah než v případě hořícího konvenčního automobilu. Šup s ním do vody! Elektromobilů a hybridů na s..

doba čtení: 1 minuty Přečíst
ProÚspěch.cz BydlímeChytře.cz BydlímeChytře.cz CarsMag.cz SpokojenéŽeny.cz BydlímeChytře.cz
Saunovat se můžete i v paneláku

Saunovat se můžete i v paneláku

Většina z nás ví, že saunování má pro náš organismus celou řadu výhod. Podpoří naši imunitu a detoxikaci organismu, pomáhá zregenerovat unavené svaly, mírní b..

doba čtení: 1 minuty Přečíst
BydlímeChytře.cz BydlímeChytře.cz GirlWorld.cz CarsMag.cz GirlWorld.cz ProÚspěch.cz SpokojenéŽeny.cz GirlWorld.cz CarsMag.cz SpokojenéŽeny.cz ProÚspěch.cz
Testovací citáty

Testovací citáty

Etiam eleifend congue ante, eget egestas nisl suscipit vel. Aenean magna nisl, malesuada et tincidunt eget, lacinia sed tortor. Etiam sagittis id quam egestas..

doba čtení: 1 minuty Přečíst
GirlWorld.cz

Další článek:

Články pro Vás
4 rady, které vám pomohou dokonale ovládat svůj čas
Umíte snášet kritiku? Ne každý to dokáže, vy ale můžete!
Klesli jste na samotné dno? Toto jsou věci, kterými se nesmíte pořád dokola trestat
Jste slaboch? Odhalte pravdu sami o sobě!
Chcete si udržet produktivitu? Víme, jak na to
Máte nízké sebevědomí? Je na čase ho zvednout!
Podnikáte na vlastní pěst? Dejte si pozor na tyto nejčastější chyby s penězi!
Naučte se věřit sami sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá
Další:
Naučte se věřit sami sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá