Podívejte se na seznam neuvěřitelně drahých věcí, které ukazují lidskou marnivost

Představte si, že máte deset milionů korun. Za co je utratíte? Dovolená, auto, bydlení patří mezi první věci, do kterých lidé investují, když přijdou k penězům. U mnoha z nich po čase dojde k neuvěřitelné marnivosti a utrácejí své peníze za zbytečnosti, nad kterými zůstává obyčejným smrtelníků rozum stát.

Dudlík posázený diamanty

Nejdražší dudlík na světě je vyroben ze silikonu. Rukojeť je z bílého zlata vykládaná 280 diamanty. Jeho cena je 17 000 $ (365 228 Kč).

Zlatý iPhone s diamantem

Není to běžný iPhone 6 – je to VIP smartphone potažený zlatem nebo platinou a vykládaný diamantem. Jeho odhad je 48 milionů $.

Postel zdobená zlatem a drahými kameny

Tato luxusní postel od Stuarta Hughese stojí neuvěřitelných 6,3 milionu dolarů. Jeho rám je vyroben z nejlepších druhů jasanu, kaštanu a třešně. Celá tato velkolepost je vyzdobena 107 kg 24 karátového zlata, diamanty a safíry. 

Vysavač vykládaný krystaly Swarovski

Tento vysavač doslova celý září, a to i v Guinnessově knize rekordů. Je zdobený 3730 krystaly Swarovski a stojí 20 000 $. Je těžké si představit, že by tím někdo skutečně uklízel dům.

Zlaté kolo

Kolo plně pokryté 24 karátovým zlatem stojí jen 400 000 $. Mimochodem, jeho sedlo je potaženo měkkým semišem a samotné kolo je vykládáno diamanty. Ponechat takové kolo na zahradě je velmi špatný nápad, i když máte velký zámek.

Deštník z krokodýlí kůže

Nejdražší deštník na světě je vyroben z krokodýlí kůže a stojí 5 000 $. Tento luxusní předmět vyrábí módní značka Billionaire Couture, kterou založil italský milionář Flavio Briatore a designér Angelo Galasso.

Kufr na elektrické kolo

Cena tohoto roztomilého kufru je 20 000 $. Je vyroben z různých exotických materiálů, jako je žíně, eben, hořčík, hliník, titan, uhlíková vlákna a různé druhy kůže. Jeho kola navíc obsahují elektromotory. Chcete-li je zapnout, nakloňte kufr a zatáhněte za rukojeť a vaše zavazadla půjdou kamkoli, kde to rukojeť naznačuje.

Zlaté tkaničky

Pár zlatých tkaniček od pana Kennedyho stojí 19 000 $. Součástí dodávky je také elitní dodávka: speciální doručovatel přinese tkaničky přímo ke dveřím zákazníka.

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu