Nejlepší aplikace na videokonferenci. I z domova můžete pracovat pohodlně a zároveň efektivně

Určitě byste se ještě před pár měsíci nevsadili, že budete právě nyní hledat nejlepší software na poskytování videokonferencí. Situace se ovšem vyvinula tak, jak se vyvinula, a my všichni se s tím musíme smířit. Není ovšem potřeba házet flintu do žita, protože právě díky moderním technologiím může mnoho z vás pohodlně pracovat i z domova. Jaké softwary a aplikace však na provoz videokonferencí použít?

Zoom Conferencing

Pomocí tohoto velice šikovného nástroje se můžete ke konferenci připojit prakticky kdekoliv. Ať už budete na cestách, v hotelu nebo v pohodlí vašeho kancelářského křesla, vždy budete mít prvotřídní obraz i zvuk. Obsahuje totiž několik šikovných vychytávek, které vám pomohou udržet podnik efektivně v chodu. Mimo jiné obsahuje i nástroj pro komunikaci s vaší rodinou, kde můžete snadno plánovat výlety nebo nákupy.

Amazon Chime

Chime je skvělý komunikační nástroj, který se snadno a rychle přizpůsobí všem vašim potřebám. Velmi zajímavý je koncept celé platformy, protože platíte poplatek za užívání pouze ve dnech, kdy tuto aplikaci skutečně používáte. Nejenom, že máte možnost vytvářet schůzky, ale také posílat hromadné zprávy a uskutečňovat videohovory. Mimo osobní počítače je k dispozici i na Android a iOS.

Workplace

Tento software byl vyvinut společností Facebook jako inovativní nástroj pro pořádání videokonferencí. Funguje na velice podobném principu jako oblíbená sociální síť, neboť pomocí ní můžete propojovat několik týmů, přesně jako získáváte přátele na Facebooku. Vzhledem k široké a propracované kompatibilitě je ovládání i nastavení velice snadné. Se základním tarifem, který je zdarma, můžete pořádat konference až pro 20 lidí. Za větší počet uživatelů budete muset zaplatit.

Práce z domu nebyla nikdy tak snadná, jako právě v těchto obtížných dnech. Pokud se vás home office týká, zachovejte chladnou, pozitivní mysl a svědomitě plňte zadané úkoly. Alespoň se tím oprostíte od nesmyslů, kterými nám média krmí ucho každý den.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT