Mnoho žen považuje starší muže za atraktivní. Jaké k tomu mají důvody?

Zdá se, že existuje poměrně málo žen, které chtějí strávit život s mnohem staršími muži. I když si tyto ženy často neuvědomují, co je ke starším mužů přitahuje, jsou často jejich důvody nezištné a okouzlující.

Jsou zralejší

Je všeobecně známo, že ženy mají tendenci dospívat dříve než muži. Proto mladší muži, kteří jsou jsou ve stejném věku, chtějí vyzkoušet různé věci a prozkoumat svět, než vstoupí do vážného vztahu, pro ně prostě nejsou správnými partnery.

Starší muži se mohou zdát spolehlivější a atraktivnější pro ženy, které jsou připraveny na hlubší závazky a rodinu. Protože tito muži mají pravděpodobně svá „divoká“ léta již za sebou.

Mají zkušenosti

Všichni víme, že s věkem přichází velká moudrost. Starší muži jsou inteligentnější než mladší muži. Možným důvodem je jejich širší životní zkušenost.

Ženy toto zjištění potvrzují. Jsou si jisté, že starší muži prošli spoustou životních situací, které je účinně naučily různým lekcím. 

Vědí, co chtějí

Další cennou vlastností, kterou některé ženy zdůrazňují, je to, že starší muži mají ve svém životě vše vyřešené – a to znamená stabilitu. Vědí přesně, co chtějí, jak to získat. 

Jsou finančně zajištění

Většina žen opravdu chce být finančně zabezpečena. Protože když si založíte rodinu, musíte se ujistit, že váš muž má dostatek peněz a majetku, aby poskytl podporu, kterou vy a vaše děti potřebujete. 

Nemají problém s pomáháním ženám po celém domě

Ženy potřebují pomoc s domácími pracemi a zdá se, že starší muži mají v tomto bodě méně předsudků. Podle jejich názoru, nejsou domácí práce pouze ženskou záležitostí.

Vědí, jak zacházet se ženami

Zdá se, že ženy oceňují všechny vztahy, které starší muži mohli mít. A není divu, protože skutečně měli dostatek času na rozvoj a procvičování svých dovedností v zacházení se ženami.

Chápou, co ženy obvykle potřebují a co jim udělá radost. Vědí, jak se vyhnout (nebo alespoň pokusit se vyhnout) stejným problémům, kterými již prošli. A díky tomu je vztah mnohem jednodušší.

Autor: Petra Hornová
zavřít reklamu