Jaké jsou ty nejluxusnější značky zimních bund?

Možná si budete říkat, že na pořízení zimní bundy je na začátku února už dost pozdě. Jak jsme se ale všichni mohli přesvědčit z posledních dní, počasí je v našich končinách opravdu nevyzpytatelné. Meteorologové navíc předpokládají, že se zima do Česka ještě vrátí a ukáže svou pravou tvář. Dočkat bychom se mohli několikacentimetrové sněhové pokrývky a pořádných tuhých mrazů. V nich je samozřejmě nejlepší se zahřát v kvalitní zimní bundě. Kterou luxusní značku však zvolit?

Bogner – jednoznačně nejlepší volba

Absolutně nejlepší volbou jsou zimní bundy značky Bogner. Přináší s sebou totiž nejenom poslední módní trendy, ale také příjemný tvar a praktičnost. Tradice výroby oblečení zasahuje až do roku 1932, od té doby společnost Bogner vyrobila jedny z nejvíce stylových zimních outfitů, ve kterých budete na svahu za hvězdy. Tato německá značka také řadu let spolupracovala se Světovým pohárem v lyžování a od roku 1952 je oficiálním dodavatelem oblečení pro německou lyžařskou reprezentaci. Vy samozřejmě nemusíte lyžovat jako mistři světa, abyste si mohli dovolit zimní bundu Bogner. Pohodlné a stylové bundy totiž užijete jak na svahu, tak ve městě nebo v malé vesničce.

Canada Goose – druhé místo

Anketa: Která značka je vaše nejoblíbenější?
Celkem hlasů: 521

Tato značka byla založena v roce 1957 polským imigrantem Samem Tickem. Od té doby vyrostla Canada Goose v prémiového výrobce oblečení, který si získal oblibu zejména mezi dobrodruhy, horolezci nebo lyžaři. Každá bunda Canada Goose je pak tvořena speciálně do arktického prostředí, přičemž značka těží z více než 50 let zkušeností. Díky tomu budete i v těch nejhlubších mrazech v teplíčku a s jistotou, že neprochladnete. Bundy Canada Goose však nejsou určeny pouze do tundry, ale stejně dobře v nich budete vypadat na městském bulváru.

Kjus – nejlepší inovace

Kjus patří k nejvíce inovativním a vynalézavým společnostem v oblasti výroby oblečení na celém světě. Založena byla v roce 2000 Lassem Kjusem a švýcarským podnikatelem jménem Didi Serena. Společně dokázali za 20 let existence značky vytvořit projekt, který se dnes řadí k nejluxusnějším značkám na světě. Inovace se netýkají pouze samotných bund, ale také použitých materiálů nebo technologií výroby. Hlavní cílová skupina jsou lyžaři, kteří si oblečení Kjus více než oblíbili.

Fendi – to nejlepší z Itálie

Někteří z vás určitě nedají dopustit na elegantní italskou módu. Značka Fendi je možná známá díky luxusním kožešinovým kabátům, koženému zboží nebo luxusnímu příslušenství, ale nyní hodlá prorazit i na trhu zimních bund. Dílo se této značce skutečně povedlo, protože dokáže vyrábět luxusní a zároveň pohodlné bundy, které jsou navíc velice účelné. Vlna a fleece zajistí udržení tepla, takže vám nebude zima ani v těch nejkrutějších mrazech. Ikonické logo FF je pak u každé bundy velice hebké na dotek. Ideální bunda pro trávení času na svazích italských Alp, nemyslíte?

Perfect Moment – prvotřídní odolnost

Pro značku Perfect Moment je odolnost jejího oblečení vždy na prvním místě, a proto provádí velice komplexní a náročné testy. Než se jakýkoliv kousek dostane do prodeje, musí majiteli nejprve dokázat, že je tím nejodolnějším na trhu. Zakladatelem Perfect Moment je kameraman dokumentů točených v extrémně nehostinných podmínkách Thierry Donard. Značka se sídlem ve francouzském Chamonix se nyní zaměřuje nejenom na odolnost, ale také na pestré vzory a legrační design.

Pokud milujete luxus, měli byste při koupi zimní bundy zvolit jednu ze zmíněných luxusních značek. Investovaných peněz určitě nebudete litovat.

Autor: Bára Králová
ZAVŘÍT