Dětská oslava pro více dětí? Žádný problém!

Blíží se narozeniny vašeho dítka a plánujete pro něj oslavu? Poradíme vám, jak se dá dětská oslava připravit bez zbytečného stresu – a to klidně i pro velký počet kamarádů oslavence.


Jak vytvořit pozvánky?

Ze všeho nejdříve začněte tím, že si vytvoříte seznam přátel vašeho dítěte a dáte dohromady kontaktní údaje na jejich rodiče. Poté jsou na řadě pozvánky, na které uveďte nejnutnější informace jako jsou například místo oslavy, datum a čas oslavy, předpokládaný konec oslavy apod. Pozvánky nezapomeňte ladit do tématu chystané párty a s dostatečným předstihem je odešlete. Pár dnů po odeslání obvolejte rodiče dětí, abyste se ujistili, zda na oslavu přijdou.

Téma dětské oslavy

Každá dětská párty potřebuje téma. Děti se tak zabaví již od začátku a jejich představivost nabere na obrátkách, nakonec ta vaše taky, protože celá dekorace této události bude směřovat k danému tématu. Pokud se snažíte najít téma, podívejte se na nejnovější a nejpopulárnější dětské seriály a filmy odpovídající věku dítěte.

Náš tip: Mezi populární témata patří například Ledové království, Madakaskar nebo Princezna Sofie.

Vymyslete zábavu pro spoustu dětí

Správná dětská oslava se neobejde bez pořádné zábavy. Nemusíte mít zrovna skákací hrady a vodní skluzavky (i když jsou super a děti je milují). Připravte si snadné dětské hry, můžete tak využít nabídky na internetu nebo pomoci přátel. A do her můžete zapojit i rodiče, kteří na oslavu přijdou i s dětmi.

  • Skvělou zábavou je malování na obličej
  • Stará dobrá pantomima má své kouzlo na každé oslavě
  • Jako zábavu můžete zvolit kreativní vytváření masek k tématu oslavy.

Dětská oslava? Nezapomeňte na dort a jiné sladkosti

Narozeninový dort patří ke každé oslavě. V případě, že na oslavu přijde větší počet dětí, raději zařiďte dortů více – není nic smutnějšího než dětský pohled na prázdný dortový tác. Můžete si ho nechat udělat u šikovné cukrářky, ale taky se do díla můžete pustit sami. I když nejste zrovna výtvarně nadaní, zapojte svou fantazii a uvidíte, jak to vaše dítko ocení.

Konečnou třešničku na dortu tvoří samozřejmě svíčky, ujistěte se, že máte ten správný počet nebo je nahraďte dnes tak oblíbenou fontánkou. A jak všichni dobře známe mlsné dětské jazýčky, tak víme, že dort stačit nebude, takže další sladkosti například cupcaky, perníčky, sušenky nesmí chybět!

  • Dort můžete sladit s tématem oslavy.
  • Skvělou chuťovkou bývají lízátka z ovoce.
  • Košíčky s vanilkovým pudinkem a ovocem si děti zamilují.

Občerstvení na dětskou oslavu

Je důležité vědět, zda na oslavě budou i rodiče dětí. Nemůžete jim servírovat to stejné, co pobíhajícím ratolestem. Nezapomínejte ani na dostatečný přísun tekutin, přípitek dětským šampusem jistě potěší, dospělí si ale rádi připijí tím skutečným. Ale co jim naservírovat?

  • Masové kuličky s různými druhy dipů dospělé potěší.
  • Letní oslavy jsou skvělou příležitostí pro grilování – dejte si však pozor na kuřecí maso, které musí být pořádně tepelně zpracované.
  • Pokud je některé z dětí alergické na různé potraviny, nezapomeňte na to!

Připravte si fotoaparáty

Již od narození našich prcků máme po ruce neustále foťáky a ty nesmí chybět na žádné oslavě. Můžete pořídit ty malé jednoduché, které rozdáte hostům a poprosíte je, ať občas vyfotí nějakou momentku nebo hromadnou fotku, aby nikdo ze zúčastněných dětí na tuto oslavu nezapomněl. Uvidíte, kolik skvělých fotek budete mít.

Velmi populárním se stal fotokoutek, kde vznikají komické fotky s různými vtipně psanými cedulkami.

Výběr správné muziky

Bez hudby by to nebyla ta pořádná oslava. Při plánování si sedněte s vašimi dětmi a poptejte se jich, na jakém stylu si dnes ujíždí dnešní děti. Vyberte dlouhý mix písniček, při kterých si zaskotačí jak děti, tak dospělí.

Zajistěte odvoz

Při pořádání oslavy je důležité zajistit rozvoz dětí. Raději se nejdříve s rodiči domluvte, kdy děti a kam přivezete.

  • Pokud vám to prostory umožní, navrhněte rodičům dětem přespání. Pro děti je to něco nového a budou plny zážitků.

Tak hurá do plánování – zařiďte své ratolesti nezapomenutelný zážitek!

Autor: Bára K.

#kvíz Vyhodnocení |

👌 Skvěle! Všechny odpovědi máte správně.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Ještě jste nečetli

Mohlo by Vás zajímat

SFDB.cz magazín - aktuálně čte 24 lidí
ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 15 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí
SFDB.cz magazín - aktuálně čte 24 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 25 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 15 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 16 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 25 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 25 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 15 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 16 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 24 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 16 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 50 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 40 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 24 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 16 lidí NechápavýAdvokát.cz - aktuálně čte 16 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 50 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 50 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 40 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 15 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 25 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 40 lidí SpokojenéŽeny.cz - aktuálně čte 6 lidí BydlímeChytře.cz - aktuálně čte 40 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 50 lidí StoryMag.cz - aktuálně čte 5 lidí CarsMag.cz - aktuálně čte 15 lidí GirlWorld.cz - aktuálně čte 25 lidí ProÚspěch.cz - aktuálně čte 50 lidí ZdraveRady.cz - aktuálně čte 25 lidí SFDB.cz magazín - aktuálně čte 24 lidí
Články pro Vás

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VARIETY STYLE s.r.o.

Naučte se věřit sami sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá
Další:
Naučte se věřit sami sobě. Nikdo jiný to za vás neudělá