Adrienne Dorison a její 3 kroky k úspěchu

Adrienne Dorison se zabývá strategiemi vedoucími k úspěchu, pomáhá profesionálům dosáhnout jejich cílů a najít osobní svobodu a naplnění. Co stojí za tím, že Adrienne dokázala splatit studentskou půjčku v hodnotě více než 45 000 dolarů a za pouhých 6 měsíců si dokázala vybudovat slušný příjem ze svého podnikání?

Dnes Adrienne učí své klienty, jak překonat bloky, které je drží zpět, pomáhá jim identifikovat to, co opravdu v životě chtějí, a ukazuje jim, jak využít své silné stránky, aby se jejich úspěch stal nevyhnutelným. S tím jí pomáhají její základní tři kroky k úspěchu.

Ujasněte si, proč se chcete stát podnikatelem

Lidé se rozhodnou podnikat z mnoha důvodů, vždy je ale důležité pochopit, jaké z nich nás k tomu motivují, co nás k tomu vede. Právě to se stává interní motivací, která nám pomáhá zvládat nepříznivé situace. Hodnoty, jako jsou peníze nebo tituly, jsou pouhými vnějšími motivátory a nemají takovou sílu a vůli, aby nás motivace neopustila.

Pracujte na každodenních návycích

Za každým příběhem o úspěchu stojí specifická sada návyků, které tento úspěch umožnily. Vytvářejte si návyky, které podporují váš úspěch, učiní je součástí vaší každodenní rutiny a udržují je konzistentní po dlouhou dobu. Podnikání je maraton, nikoli sprint.

Nečekejte a konejte

Chyba mnohých lidí je, že než se do něčeho pustí, raději čekají, až budou všechno vědět, budou mít všechno zmapované apod. Ale realita je taková, že nikdy nebudete vědět všechno, nikdy nebude ten správný čas. Akce přináší jasnost a pokrok je důležitější než dokonalost. Každý den projdete nějakým neúspěchem, poučte se a pokračujte vpřed.

K úspěchu Adrienne přispělo mnoho faktorů, ale ty, které nejvíce vynikají, jsou její zvyky. Když si stanovila cíl budovat své podnikání, splácet své dluhy a skončit ve svém zaměstnání, úmyslně začlenila do své každodenní rutiny specifické návyky, bez kterých by svých cílů nedosáhla.

Autor: Bára Králová
zavřít reklamu